Replika Kayan Led Stop Sinyal Şiddeti Ayarlama

bcaksk

Üye
İsim
Cantürk
Başlıkta belirttiğim gibi bunu vagcom ile yapmak mümkün müdür? Mümkünse nereden ne şekilde yapabiliriz, bilen varsa, yardımcı olursa sevinirim.

Özellikle ışıklarda beklerken sinyalim açıksa arkadaki araçtakilerin elleriyle gözlerinin önünü kapattıklarını gördüm birçok kez, rahatsız ediyor belli ki.

@fcsrn bunları düşürdüğünüzde kırmızı yanan ledlerin parlaklığı düşüyor mu ?

Başlıkta belirttiğim gibi bunu vagcom ile yapmak mümkün müdür? Mümkünse nereden ne şekilde yapabiliriz, bilen varsa, yardımcı olursa sevinirim.

Özellikle ışıklarda beklerken sinyalim açıksa arkadaki araçtakilerin elleriyle gözlerinin önünü kapattıklarını gördüm birçok kez, rahatsız ediyor belli ki.
sorunuzun yanıtını bilemiyorum ama

sizi canı gönülden tebrik ederim👏🏻👏🏻

açıklayım;

(ilk aklıma onlar geldi) tofaşını (kuş serisini) bugatti sanan (onların tabiri ile adana egzozu ile annesinin kulağını çınlatan) 

sağını solunu, uzununu kısasını önünü arkasını,içini dışını led ile dolduran

xenon led farketmez (marka da farketmez) sis farları açık gezen

trafikte gördüğümüz önüne arkasına ışık ile donatan (sözüm sadece çevresini ışık ses ne şekilde olursa olsun) tahatsız eden,tehlikeye atan hadsiz kendini bilmezlere,

karşın

böylesine duyarlı olmanızdan ötürü

tebrik ederim.. 👏🏻👏🏻

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece kayan sinyallerin üstünü cok koyu olmayan bir cam filmiyle kaplasak nasıl olur acaba? Hem orjinale yakın olur sinyalin rengi hem de milleti rahatsız etmez?

@bcaksk hocam onunla ugrasilmaz eger soylenen kod calisiyorsa is gorur hem zahmetsiz hem de masrafsiz

Acaba fren ışığı şiddetini artırmak mümkün mü fren ışığı orjinale göre zayıf çünkü...

Teşekkürler hocam, bu kanalların yüzdesini 40 yaptım, oldu. 20 ve 30 denediğimde titreme yaptı sinyaller, 40 tamamdır.
40 ideal 35 yapınca da titreme yapıyor min 40 olmalı. 

Acaba fren ışığı şiddetini artırmak mümkün mü fren ışığı orjinale göre zayıf çünkü...
Onu ayarlayabiliriz ancak 100 şuan zaten en fazla 127 yapılır

Geri
Üst Alt