Golf 7 - 7.5 LED Stoplar hakkında küçük bir yardım

BUSAH

Üye
İsim
Bulut
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda stoplarımı led olanlarla değiştirmek istediğim için bir satış konusu açmıştım. Stoplar biraz hızlı satıldı hazırlıksız yakalandım. Şu anda piyasada bulunan 3 farklı led stop var. nere üretimi bilmiyorum ama sanırım çin 1900tl - r Stoplar semtuning 2400tl 7-7.5 Kayar led 2700tl taiwan. Aşağıda 1900 tl olan ürünün fotoğrafını ekliyorum.Bütcem şu an için sadece ona yetiyor ancak ürün hakkında hiçbir bilgim yok.. Sanırım bugün bir karar verip almam gerekiyor. Tavsiyesi tecrübesi olan kimse varsa yardımcı olursa sevinirim.

volkswagen-golf-7-75-kayar-led-stop__1589329454498157.jpg

Hepsi benim bildiğim çin malı

Semtunig ithalatcisi herkes ondan aliyor diye biliyorum

Vialand di sanirim markasi taiwan diyen genelde sallıyor

Simdi den hayirli olsun

7.5 Kayar led  taiwan  takan varmı  nasıl ? problem  çıkatırmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
pek yanıt gelmedi ama Bülent hocam teşekkür ederim  :)   Sem tuning den 2100 tlye vland marka kayar led stop aldım. Geldikten sonra da detayları paylaşırım. 

Ben de orijinal kayar ledle orijinal golf 7 ledli stop arasinda gidip geliyorum. Aracım 7 kasa pasifik mavi. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Bir de orijinal stoplari en makul nerden temin edebilirim?

pek yanıt gelmedi ama Bülent hocam teşekkür ederim :) Sem tuning den 2100 tlye vland marka kayar led stop aldım. Geldikten sonra da detayları paylaşırım.
Konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama vland marka led stoplardan memnun musunuz?

Bazı orjinal olmayanları yolda gördüğümde ledleri tam randımanlı yanmıyor. Bazen sönük hatta hiç yanmayan bioe gördüm. Ne kadar iyidir kötüdür bilemem. Ama orjinal olan kendini net belli ediyor.

Bazı orjinal olmayanları yolda gördüğümde ledleri tam randımanlı yanmıyor. Bazen sönük hatta hiç yanmayan bioe gördüm. Ne kadar iyidir kötüdür bilemem. Ama orjinal olan kendini net belli ediyor.
Replika ve orijinal kullanmış biri olarak replika stoplar ne kadar iyi olursa olsun orijinalle aralarında çok fark var sanki başka stop gibi
Örneğin orijinal 879F37D5-4652-4295-8924-5315EAABD26D.jpeg

Geri
Üst Alt