DIJON İLAN I HAKKINDA FIKRINIZ

Sorun şurada, jantları almaya ben gideceğim eğer karar verirse Bülent Hoca. Ama janttan anlamıyorum ben hiç :)  asıl problem burada diyebiliriz :)   

Bulunduğun şehirde olmayınca güven büyük problem, bende birkaç gün önce istanbulda bir satıcıya 3000 tl ödeme yapacaktım ki içimden bir ses biraz daha bekle belki buralarda denk gelir dedi. bu arada satış fiyatı 3600 yazıyor pek de cazibesi yok gibi.
Ilan fiyati 3.600 tl hocam

3.000 tl son fiyat diyor

Hocam lastikler hic olmazsa en kotu bin tl desek 2 bine dijon set cok cok iyi bnce fotoda temiz duruyor. Canli gorun icinize sinerse bence alın
Iki tane fotoda nazarlik cizigi gördüm pek goze batmıyor canlı görmek lazim kesinlikle

Sorun şurada, jantları almaya ben gideceğim eğer karar verirse Bülent Hoca. Ama janttan anlamıyorum ben hiç [emoji4] asıl problem burada diyebiliriz [emoji4]  
Ustadim her şeyin bir ilki vardır

Belki uzmanı olacaksın

Simdiden tesekkur ederim ilgin için

Baklava ismarlarim kartalin arkasinda satilanlardan

Sorun şurada, jantları almaya ben gideceğim eğer karar verirse Bülent Hoca. Ama janttan anlamıyorum ben hiç :)  asıl problem burada diyebiliriz :)   
Bir lastikçide 40 50 lira ücret karşılığı balans kontrolü yaptırsanız. Abi balans tutmuyor ya da  kaynak var şurada vs diyebilir. 

Ya da siz sorarsınız herhangi bir olumsuzluğu var mı diye

Hocam jant lastikçide baktırırsınız jantta kaynak, lastikte yama vs varmı diye. Eğer dediği gibiyse el sıkışıp hayırlı olsun. :)  Olması gereken fiyat bence bu civarlardır. Dijon'a 4k yazanları anlamak mümkün değil zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir lastikçide 40 50 lira ücret karşılığı balans kontrolü yaptırsanız. Abi balans tutmuyor ya da  kaynak var şurada vs diyebilir. 
Ya da siz sorarsınız herhangi bir olumsuzluğu var mı diye
Mantikli valla

[mention=11839]HONEY[/mention] Orjinal ürün ise güzel fiyat.
Hocam dijon da çakma hiç duymadim var mi ki?
Ben sarı sitedeki ilanlarda bütün ürünlerin orjinal ve sıfır olduğu yalanını okumaktan bıktığım için öyle söyledim. Açıkçası ben alacak olsaydım kesinlikle buradaki arkadaşların sattığı bir ürünü tercih ederim. 

Ben sarı sitedeki ilanlarda bütün ürünlerin orjinal ve sıfır olduğu yalanını okumaktan bıktığım için öyle söyledim. Açıkçası ben alacak olsaydım kesinlikle buradaki arkadaşların sattığı bir ürünü tercih ederim. 
Forum ilk tercihim olurdu kesinlikle ama az cizikli 2019 uretim lastikli 3.000 tl olsa coktan almistim

Sari site ilanlarinda her yazilana guvenmedigim icin tuningci hakkinda alışveriş yapan oldu mu merak etmiştim

Geri
Üst Alt