2015 Golf 1.4 Tsi Highline Otomatik Mavi - 150 Bg

@Nizamettin Kepoğlu Tesekkur ederim ilginiz için. Ev bakma durumu mevcut o yüzden satma durumum var. Henüz kimseye fiyat vermedim. Fiyat araştırması yapıyorum. Bu dolulukta cok araç görmedim desem yeridir. Ne kadar özellik varsa 2015  araca doldurmuşlar. Kısmet bakalım
Aracınızda çift u led olduğuna emin misiniz?Ben tek u led yanıyor gibi görüyorumda.Donanımları güzel ama daha çakılı dolusunuda gördü bu gözler kullandı ve sattı:) Aracınız 200/215 bandında alıcı bulur diye düşünüyorum.

Daha yeni 275 bin liraya sifir km 2020 model 1.5 tsi highline camtavan satildi,  kimse bu arabaya 2-3 opsiyon icin 200-220 bin liralari vermez, extralar 2.elde degerini zaten bulmaz, sonucta 5 yllik dsg araba, internetteki fiyatlari ciddiye almayin, hepsinden en az 20 bin lira düsün,  gercek piyasa fiyatini bulursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne olursa olsun demir yorgunluğu başlamış araçta 5 yıl...

Dsg canlı bomba...

Servis bakımlı ise iyi niyet devam ediyorsa 230...

İyi niyet yoksa araciniz 190- 210 arası bence 

Servis bakımlı ise bende alırım çok iyiymiş:) 

Alana satana hayırlı olsun...

217 binde sıfır 1.5tsi koltuk ısıtma cam tavan içi bej almadığıma o kadar pişman oldum ki ocak sonunda  bayide 2 tane varmış fiyat düşer die almamıştım 210 vermiştim vermemişlerdi :)

şimdi 2015 ı 60 binde olanı 210 na almak hayal gibi...

hayaldi gerçek oldu resmen...

Değer biçildi mi araca satmaktan vazmıgeçtiniz hocam @Kane 

Daha yeni 275 bin liraya sifir km 2020 model 1.5 tsi highline camtavan satildi,  kimse bu arabaya 2-3 opsiyon icin 200-220 bin liralari vermez, extralar 2.elde degerini zaten bulmaz, sonucta 5 yllik dsg araba, internetteki fiyatlari ciddiye almayin, hepsinden en az 20 bin lira düsün,  gercek piyasa fiyatini bulursunuz.
dün aldığınız fiyat bugün geçerli değil. daha 1 ay önce 330a satılan tiguan highline için 385 isteniyor.

şimdi gidip alamazsınız mesela o golfu 275e.

piyasa öyle bir durumdaki bence önce alacağınız evi/arabayı v.s. neyse alıp sonra elinizdeki aracı satmanız lehine. aksi durumda sattığınız arabayı tekrar yerine koyamazsınız.

@krym metalik renk ile birlikte 328 bin, o 275 rakamları coook geride kaldı o zamanlar buralar dutluk euro ise 8 liraydi.

46D2E686-DFD0-4C84-A084-108F09724C90.jpeg

200-220 arası eder hocam ama güncel piyasaya bak derim.

İyi satışlar.

Dsg iyi niyet garantilerinin artık 36 ay ile sınırlandırılığını söyledi serviste çalışan arkadaşım. Konu ile doğrudan alakalı değil ama paylaşmak istedim. Aracınız çok dolu. Umarım değer bilen birine gider. 150 bg olanda act var mıydı emin değilim. Varsa onu da açıklamalara eklersiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Serkanasn al satcidan gecen hafta alindi@ahmet306 

galerilerde ve al-satcilarda suan 285-290 bine alinabiliyor, piyasa yavaslamaya basladi, onlarda farkinda, zaten 225-230 bine aldilar, elden cikartiyorlar.

@Serkanasn al satcidan gecen hafta alindi@ahmet306 

galerilerde ve al-satcilarda suan 285-290 bine alinabiliyor, piyasa yavaslamaya basladi, onlarda farkinda, zaten 225-230 bine aldilar, elden cikartiyorlar.
Biraz once sahibinden ilanlara baktim 2020 model highline golfe en ucuz 305bin yazmislar, o da teoride sifir pratikte aslinda ikinci el bi arac.

demistim ya bi haftaki once fiyatla karsilastirmayin.

@ahmet306 280 binede bulmustu arkadas, arayan bulur, al satcilari yoklasin almak isteyen arkadaslar, dedigim gibi piyasada arz kisminda sorun yok, sahibinden ilanlarina bakip fiyat vermek olmaz, pazarlik yaptiktan sonraki fiyati vermeniz lazim, ortalama 20 bin lira düsün yeni arabalarin ilan fiyatlarindan,  275 bine olmaz 285 bine olur.

305 bin lira yazsinlar, isterlerse 350 yazsinlar

Bu al-satcilar sizin benim gibi degil, islerini biliyorlar, suan elden cikartiyorlar, arayin pazarlik yapin yapmasini biliyorsaniz

Hazir Tiguan icin dogus oto 310 bin lira teklif yapti, ben galeride pazarlik yaptim 290 bine düsürdüm, beyaz renk oldugu icin almadim (galerici o arabayi 218 bine satin aldi 6 ay önce) adamlar ellerinden cikartiyor aracalari

Güzel Araç , bende de var bir tane ama keyless yok ( keşke alsaydım ) . Umarım satar ve ev alırsınız.. Eş dost sat sat diye başımın etini yiyor ama satsam yerine alamıyorum :(

İyi niyet garantisinin yıl sınırlaması yok , servis bakımlı olması yeterli diye biliyorum. hatta geçenlerde 2015 model aracımda cam tavan çerçevesinde soyulmalar gözlemledim. iyi niyetten o çerçeve işçiliksiz sadece 1500TL ye değiştiriliyor. 1000TL önden ödedim parçanın gelmesini bekliyorum. 

İlginiz için teşekkür ederim. İlgilendiğim ev arkadaşımın eviydi malesef çocugunun okula yazdırılmasıyl ilgili bir problem yasıyor bu yüzden beklemeye aldı ev satısını ama ev arama durumum değişmedi. Kafama göre ev bulursam anlaşım aracımı satıcam büyük ihtimalle ( Miras yada havadan para gelmezse). Ben araçtan ciddi anlamda memnunum görünüş olsun kullanım olsun. Hayırlısı olsun hepimiz için. Bu arada araç 150 Bg Act motor. Alırken bu durumu göz önüne alarak almıstım.  Piyasa dediğiniz gibi çok karısık bugun sattıgın aracı yeniden almak bir kenara benzerini bulmak dahi zorlasıyor.

@Kane beni yanlış anlamayın ama satışına ciddi anlamda karar verilen araçların sahipleri arabam ne kadar eder ve satılık araba ilanı koymalı forumda. Yöneticilerin bu duruma bir düzenleme getirmesi lazım. Çünkü fiyat yazılan araca talip olduğumuzda ya vazgeçtik ya fiyatı yükseltiyoruz ya da satış askıda gibi dönüşler oluyor hatta pazarlık yapılan araçlara fiyatı yükseltmeye çalışanları da görüyoruz maalesef. Aynı durum satılık jant lastik ve aksesuar konuları içinde geçerlidir.

@Kane beni yanlış anlamayın ama satışına ciddi anlamda karar verilen araçların sahipleri arabam ne kadar eder ve satılık araba ilanı koymalı forumda. Yöneticilerin bu duruma bir düzenleme getirmesi lazım. Çünkü fiyat yazılan araca talip olduğumuzda ya vazgeçtik ya fiyatı yükseltiyoruz ya da satış askıda gibi dönüşler oluyor hatta pazarlık yapılan araçlara fiyatı yükseltmeye çalışanları da görüyoruz maalesef. Aynı durum satılık jant lastik ve aksesuar konuları içinde geçerlidir.
Söylediklerinizde haklı payınız cok fazla. Eğer bu sekılde akla geliyorsa konu yöneticilerden talebim konunun silinmesi yönünde işlem yapmaları. Bu sekılde bir konu baslıgı oldugu için açmıstım. Satma durumum ev ile ilgili oldugu için malesef satıcıdanda net bir cevap alamadıgım için ani satış yaparsam en azından ne cok fazlaya ne de cok düşük fiyata ilan acmamaktı. 

İlginiz için teşekkür ederim. Konu silinebilir.

Geri
Üst Alt