Kayseri Özel Servis Önerisi

Golf2016

Yeni Üye
İsim
Ali Can
Selamün aleyküm arkadaşlar. Dizel golf 7 aracımın bakim zamanı geldi. Kayseri’de önerebileceginiz usta veya servis varmıdır. Bu konuda tecrübeli, yardımcı olabilecek arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. 

Ekip oto var hocam kayseri'de instagram adreslerinden baya iş yaptıklarını görmüştüm

@schweppes Ekip oto gizli özellik elektronik vs. ile ilgili anladığım kadarıyla. Teşekkürler yinede sağolun. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de başlığı takipteyim.

Auvos otoya gitmeyin diyebilirim.

Baskı balata değiştim geçmişte yağ bakımı vs de yaptırmıştım. Yağ eksiltme yaşadım koydukları yağı hatırlamıyorum o zamanlar acemiliğime denk geldi ancak şüphelendirdi.

Baskı balata da tam uyumlu olmadığı için 10 bin km sonra tekrar başka bir yerde değiştirdim. 

Volks-kay var, yeni sanayide Dsi girişinden girdiğinizde 300 mt ilerde solda, ilk sokak köşesinde.

Son 2 periyodik bakımı, baskı balata değişimi, teker rulmanı değişimi yaptırdım. Şimdilik memnunum çok şükür bir arıza ya da memnuniyetsizliğim olmadı.

Gözüm kapalı tavsiye ederim demiyorum, ama deneyin bir bakın derim.

2018 model ikinci aracımızın bakımı yaklaşıyor, iyi niyet garantisi devam etsin diye Aykan a götürsem mi diye bir niyetim var ancak 1200 1300 tl lerden bahsediliyor periyodik bakıma, gözüm korkmaya başladı. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kysr038

Yeni alınan evin ikinci golfünü manuel olmasına rağmen 1 kereliğine yetkiliye götürün.

Araç sizde değilken (ilk sahibinin size aktarmadığı , bilgilendirmediği bir extra gizli problem / ritm bozukluğu) vsvsvs ihtimalini gözlemek amaçlı

Veya  10-15 bin  km boyunca  araç sizde iken  SORUNSUZLUĞU , Optimal kusursuz çalışmayı gözlemleyin öyle yetkili servise güle güle deyin.

@Kysr038

Yeni alınan evin ikinci golfünü manuel olmasına rağmen 1 kereliğine yetkiliye götürün.

Araç sizde değilken (ilk sahibinin size aktarmadığı , bilgilendirmediği bir extra gizli problem / ritm bozukluğu) vsvsvs ihtimalini gözlemek amaçlı

Veya  10-15 bin  km boyunca  araç sizde iken  SORUNSUZLUĞU , Optimal kusursuz çalışmayı gözlemleyin öyle yetkili servise güle güle deyin.
Galiba öyle olacak hocam , zubizu falan yükleyim ben oradan indirimli olduğundan bahsediliyordu

Geri
Üst Alt