Aracımdaki küçük hasar

İsim
Çağlar
Merhaba, 

Aracımda sağ ön çamurlukta böyle bir hasar mevcut. 

Acaba bu pasta cila ile geçer mi yoksa rütüş boyası mı gerekli? Tahminen masrafı ne kadar tutacaktır? 

Antalya'da ikamet ediyorum bildiğiniz güvenilir yer var mı? 

Screenshot_2020-08-12-12-18-55-075_com.miui.gallery.jpg

Tam çıkıntı köşe olduğu için pasta cila ile geçmez gibi görünüyor. Yüzey temizlenip rötuş boyası ile hallolur hocam.

Upvote 0
Evet uzmanlastigim konu geldi :) hocam uzgunum faca izleri var pasta cila cikarmaz.. Full guzel goruntu icin lokal boya...Ama bunun icin tabiki camurluk boyatilmaz...Cozum oldugu kadar su zimparali guzel bir rutus

Upvote 0
Henüz yaptırmadım. Antalya'da güvenilir bir yer varsa önerilerinizi bekliyorum 

Upvote 0
Evet uzmanlastigim konu geldi [emoji4] hocam uzgunum faca izleri var pasta cila cikarmaz.. Full guzel goruntu icin lokal boya...Ama bunun icin tabiki camurluk boyatilmaz...Cozum oldugu kadar su zimparali guzel bir rutus
Hocam çamurlukta sıkıntı yok. Tamponda var. Verniği yemiş çizik dibe inmiş. Ben olsa. Tampon oldugu için, araçta yeni renk tonuna yakın bir ton yapar iyi bir usta boyatırdım. Resmini çeker satarkende bunun için boyattım derdim. Beyaz olsa rutuş yapın derim ama bu renkte çok sırıtır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
@Ruhumdeflasyon Aynısı başıma gelmişti.

En sağlıklı şekilde düzelmesini istiyorsanız lokal boya yaptırın sadece o kısma. Satarken sıkıntı olur mu diye düşünmeyin exper o kisma bakmiyor bile boya var mı diye tampon sonuçta.

Her binmede canınız sıkılacağına o şekilde yaptırın rahat rahat binin aklınıza bile gelmeyecektir daha sonra..

Upvote 0

Geri
Üst Alt