Golf 7.5 orta konsol / teyp sökme yardım...

Deja-vu

Üye
İsim
koray
Merhaba,

İnternetteki videolara baktım fakat havalandırma ızgaralarını bir türlü sökemedim neredeyse kırılacak yinede olmadı. Dörtlü döğmesini çıkardım ortadan destek alarak çekiyorum olmuyor vida yada buna benzer bir durum mu 7.5 için?

image.png

Hocam klima paneli çerçevesini çıkarttıktan sonra cihazın etrafında belli aralıklarla zorlarsanız çıkacaktır. İlk kez sökülen araçlarda daha zor çıkabiliyor daha önceden hiç esnemediği için.

Hocam klima paneli çerçevesini çıkarttıktan sonra cihazın etrafında belli aralıklarla zorlarsanız çıkacaktır. İlk kez sökülen araçlarda daha zor çıkabiliyor daha önceden hiç esnemediği için.
hocam kırmızı ile belirttiğim noktalardan açıyorum çerçeveyi, videodaki arkadaşı izledi 01:17 de olan kısımdan sonrası sıkıntılı. Dediğiniz gibi ilk kez söküldüğü için sanırım biraz daha kuvvet uygulayarak deniyeceğim.

@Deja-vu klima ızgaralarının ayaklarının olduğu yerleri iyi tespit edin oralara aparat sokup kastırın biraz zorlar ilk söküşte beni terletmişti. Birde ayakların geçtiği yerlerde yanı tırnaklarda plastikler var onları düşürmeyin geri takarken yerleştirin yoksa trim sesleri gelebilir.

@Deja-vu klima ızgaralarının ayaklarının olduğu yerleri iyi tespit edin oralara aparat sokup kastırın biraz zorlar ilk söküşte beni terletmişti. Birde ayakların geçtiği yerlerde yanı tırnaklarda plastikler var onları düşürmeyin geri takarken yerleştirin yoksa trim sesleri gelebilir.
tşk ederim hocam, tamda dediğiniz gibi tırnaklar için plastikler var onları tekrar yerlerine taktım.

Geri
Üst Alt