Opsiyonel Otomotiv Ankara Nasıldır?

Streamroller

Yeni Üye
İsim
Mert
Selam arkadaşlar,internette gezinirken gördüm.Daha önceden gidip yorumlayabilecek arkadaşlarımız varmıdır ?

Discover pro 9.2 seti 10k fiyat verdiler. 

Ankarada önerdiğiniz vagcom-parça satış-montaj (oem orjinal) firma varmıdır ?

Teşekkürler

Hocam burada ender yada apo usta  derler. Fiyatı bilem ama adamlar güzel çalışıyor. İnstagram da takip ediyorum. Bence başarılı firma.

Eski ismi oem volkswagen sahibi koray diye biri gördüğüm ve takip ettiğim kadarıyla başarılı işler yapıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eski adı oem vw. Duyduğuma göre bir takım sorunlar yaşamışlardı geçen senelerde. Alışverişinizde sorun olmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevaplar için teşekkürler. Ender İstanbulda, Apo usta kimdir bilmiyorum. Birde Ali Delen Vagcom diye adres aldım.Ankara için tanıdıklarınız yada daha önceden yaptırdığınız firmalardan bildiğiniz varsa yazarsınız :)

Hocam apo usta ve ender forumun gizli sponsorları. Kimse kötü demez herkes tavsiye eder.  :)  opsiyonel ile sorun yaşayacağınızı sanmam.

@İlker34 Hocam İstanbulda olunca herşey kolay, dükkana gidiyorsun tık alacağın ürünü görüyorsun montaj ücretsiz vs, Ankarada pek seçenek yok :'(

Selam arkadaşlar,internette gezinirken gördüm.Daha önceden gidip yorumlayabilecek arkadaşlarımız varmıdır ?

Discover pro 9.2 seti 10k fiyat verdiler. 

Ankarada önerdiğiniz vagcom-parça satış-montaj (oem orjinal) firma varmıdır ?

Teşekkürler
Foruma hoş geldiniz hocam.

@necati Ustaya forumdan iş yaptıran herkes gördüğüm kadarıyla memnun. Kendisi Ankara'da.

Kendi yapmadığı bir iş ise de yönlendireceği yerler vardır diye tahmin ediyorum. 

@Streamroller foruma hoş geldiniz. Ben arka logo kamera ve app connect i vag ali delen e yaptırdım fiyatları biraz pahalı işçiliği idare eder. şimdiki aklım olsa kamerayı çinden alır kendim takardım.

Son düzenleme:
Guzel iş yapıyorlar fakat şahsi görüşüm genel olarak fiyatlar yüksek. Ayrica kart, taksit vs ile çalışmıyorlar. Bu da bana gore buyuk eksikliktir.

Guzel iş yapıyorlar fakat şahsi görüşüm genel olarak fiyatlar yüksek. Ayrica kart, taksit vs ile çalışmıyorlar. Bu da bana gore buyuk eksikliktir.
Ben pek taksit kart vs yapanı görmedim hocam. Genelde nakit.

@Streamroller Fiyatları ciddi yüksek ama piyasada olmayan ürünler var çıkma tavan led lamba, hafızalı koltuklar gibi,

3 defa uzaktan ticaretim oldu, istanbula kargo yaptı, 2.sinde passat kapı ahşap çıtaların ambiyans ışıklarını yanlış gönderdi, yanlış olanı geri kargo yaptıktan sonra doğrusunu gönderdi, sonuncusunda koltuk ısıtmalı manuel klima paneli aldım, hızlı göndersin diye foto atmadan önden ödedim, üzerinde off tuşu olmayan webastolu panel çıktı, taktırdıktan sonra aydınlatma ışıkları kırmızı çıktı (muhtemelen seat için) beyaz ışıklı için almanya ebayden sipariş verip değiştirecekti 2-3 defa hatırlattım araya pandemi girdi 2 ay geçti yalan oldu, aliexpressten bulup başımın çaresine baktım, yenisini taktırınca geri gönderdim 3 defa hatırlatınca 4. Haftada parayı geri gönderdi.
Uzaktan deneyimim bu yönde oldu, ürünü görüp deneyip alacaksanız sıkıntı olmaz muhtemelen

Geri
Üst Alt