Golf 7 amortisör

Jann

Üye
İsim
Can
Merhaba arkadaslar. 
Aracim 2013 golf 7 1.4 TSİ act 140 hp

Sol ön teker amortisöründe oluşan yağ nedeniyle amortisorun patlak oldugunu düşünüyorum. Servise gitmeden önce bu konuda tecrubesi olan varsa bilgisinden yararlanmak isterim. Ve fiyat konusu var tabiki. Disarda yaptirmak istemem ama arada fiyat farki cok ise ancak düşünebilirim. 

Araç 2013. Serviste %30 indirim(ağustos öncesi çıkışlıysa). Tavsiyem ön ikisini değiştirin. Ya da idare ederim derseniz çıkmacıları dolaşın.

Başka sözüm yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2013 Aralık çıkışlı aracımın %25 indirim ile Yetkili serviste tüm amortisör ve diğer parçalarını komple yenilettim. 6250 lira ödedim ama içinde 4 Helezon yayları dahil(2400) @Jann
Aracınız kaç km de?

IMG_20200809_161524.jpg

@Baho_34 yay ve altlık neden indirime girmedi? 

@Baho_34 yay ve altlık neden indirime girmedi? 
Bir bilsem :lol: :rolleyes: Şimdi aklıma geldi :rolleyes: Bazı parçalarda stop vs gibi parçalara indirim yapılmıyor. Eğer servisten rica ederseniz çok az bir iskonto yapıyorlar.

@Baho_34 ozon bakımı vs. ekstra olduğundan indirime girmiyor ama yay sonuçta yedek parça. indirime dahil olması gerektiğini düşünüyorum.

@Baho_34 değişim yapılan malzemeler ile aynı ürün olmamasından dolayı gibi  ( mantıksız) bir durum mu var acaba? Bunu merak ettim bi sorayım.

800 lira işçilik almış namıssızlar. Bence parçaları servisten alıp dışarıda taktırmak işçilik fiyatını yarıya indirirdi. Servisin işçiliği çok iyi değil kanımca.

800 lira işçilik almış namıssızlar. Bence parçaları servisten alıp dışarıda taktırmak işçilik fiyatını yarıya indirirdi. Servisin işçiliği çok iyi değil kanımca.
Normal bakıma neredeyse 250 lira işçilik alıyorlar. 800 lira çok ama bakıma aldıkları paraya göre çok değil bence. 1000 lira beklerdim ben.

Normal bakıma neredeyse 250 lira işçilik alıyorlar. 800 lira çok ama bakıma aldıkları paraya göre çok değil bence. 1000 lira beklerdim ben.
Amortisör ve Helezon yay gibi önemli olan parçaların yenilenmesini bilerek servise yaptırdım (Parça ve işçilik garantisi olduğu için) aracımı İlk aldığım zaman imkanım vardı ☺️Yoksa tabiki servis ücretleri illaki yüksek oluyor...

Geri
Üst Alt