Park ekrani sol alt köşedeki ikon ne işe yariyor

hakan1979

Üye
İsim
Hakan
herkese merhaba acaba bu işaret ne işe yarıyor bileniniz varmi ben çözemedim. Üzerine basinca kirmizi oluyor.

20200808_213530.jpg

20200808_180159.jpg

Tam bilmiyorum ama sanki autobreak isareti yani arkanda bir cisim var ve sen devam ediyorsan harekete hizlica otomatik fren devreye girriyor olmasi lazim.Bence bir duba ile dene.

merhaba,

bende çevre algılama ve oto park yok

ama otomatik parkın bir fonksiyonunu devre dışı bırakacağa benziyor

güvenli bir şekilde deneyip bakmak lazım

kullanma klavuzuna baktınız mı?

Tam bilmiyorum ama sanki autobreak isareti yani arkanda bir cisim var ve sen devam ediyorsan harekete hizlica otomatik fren devreye girriyor olmasi lazim.Bence bir duba ile dene.
Evet galiba doğru tespit pla 3.0 taktirdim ondan sonra geldi bi ikon büyük ihtimal park fren sistemini aktif ediyor. Teşekkürler.

merhaba,

bende çevre algılama ve oto park yok

ama otomatik parkın bir fonksiyonunu devre dışı bırakacağa benziyor

güvenli bir şekilde deneyip bakmak lazım

kullanma klavuzuna baktınız mı?
Merhaba. Sonradan pla 3.0 taktirdim araca ondan sonra geldi bu ikon. Erman arkadaşımızın dediği gibi galiba park menevra frenini açıp kapiyor. Büyük ihtimalle

Moderatör tarafında düzenlendi:
Manevra frenleme isareti hocam kapatmaman onerisiyle. 

Merhaba. Sonradan pla 3.0 taktirdim araca ondan sonra geldi bu ikon. Erman arkadaşımızın dediği gibi galiba park menevra frenini açıp kapiyor. Büyük ihtimalle
Pla ne kadar tuttu hocam?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çinli sitede satılan pla 3.0 seti onerir misiniz? Bu ürünlerin sahtesi olur mu?

Merhaba ben çinden getirtmedim ama formda ordan getirip sorunsuz kullanan kişiler var aliexpress linkide vardi diye hatirliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pla 3.0 taktirmayi düşünen arkadaşlar, benim araç 2015 mayıs çıkışlı 105 hp benim kadranin olduğu ekran pla 3.0 desteklemedi bende hayalet ekran taktirdim bilginiz olsun.

Çinden alabilirsiniz hocam hiçbir sakıncası olmaz. 240$ civarına 12 sensörlü hali satılıyor. Bu şekilde alırsanız sizden çıkan parçalar ile birleştirip kendi aracınıza pla takarsınız. Sizden çıkan tuş takımı ve park modulunu ekleyerek kalan parçalar ile ön arka park sensörü oluyor. Bunu da satarsanız pla bedavaya gelir.

Geri
Üst Alt