Muayene ve Kodlamalar

agacmalzeme

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
2017 yılında aldığım arabamın muayenesi geldi çattı cuma günü götüreceğim. Yalnız yaptığım kodlamalardan bir ikisini unuttum :)  . 

1. Geri vitese takınca ön sislerin yanması kodlamamı yoksa orjinalde varmıydı

2. Sinyal verince sislerin yanması kodlamamı yoksa orjinalde varmıydı

sitede aradım bulamadım başka forumlarda orijinalinde var yazmışlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forum kurali 12. Madde C fikrasi

Başka forumlara girmek yassaahhh

Baklava.xls listesine girersiniz yoksa

@HONEY Çankırıya gelin hangi tatlıdan isterseniz istediğiniz kadar yiyebilirsiniz hemde en iyi tatlıcıdan :) . Yolunuz düşerse uğrayın tanışırız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracım muayeneden 3 hafif kusur ile geçti.

1. Motor no okunamıyor. (elemana diyecektim sıfır gibi araba niye okuyamadın :)  )

2. Kısa hüzmeli far ayarı bozuk. (Araç servis bakımından yeni çıktı ya servisin ayarı bozuk yada tuvtürk cihazı bozuk)

3. Camlar sonradan film yapılmış. 

422 TL para gitti vay anasını dedim tezgahı kurmuşlar dönen paralara bak.

Aracım muayeneden 3 hafif kusur ile geçti.

1. Motor no okunamıyor. (elemana diyecektim sıfır gibi araba niye okuyamadın :)  )

2. Kısa hüzmeli far ayarı bozuk. (Araç servis bakımından yeni çıktı ya servisin ayarı bozuk yada tuvtürk cihazı bozuk)

3. Camlar sonradan film yapılmış. 

422 TL para gitti vay anasını dedim tezgahı kurmuşlar dönen paralara bak.
Geçen ay ben de aracımı ilk muayenesine götürmüştüm. Benim aracı da saydığınız 3 madde ile hafif kusurlu geçirdiler. (Aslında 422 liraya kusursuz “geçirdiler” ama neyse... :) ) Üçüncü maddeyi biliyoruz zaten ama muayene kağıdında ilk iki maddeden en az bir tanesi yazmayan hiçbir araç görmedim şimdiye kadar, enteresan.

Geçen hafta bir siyasi parti, araç muayene ücretlerinin pahalılığını gündeme getirmişti ama güzel ülkemde gündem çeşitliliği bitmiyor ki tartışılıp çözüme kavuşsun...

Geri
Üst Alt