Golf 7 Media Cihazı Sökme Kablo Tertibatı

strayder

Üye
İsim
Berat
Arkadaşlar çinden highline aracıma noname cihaz aldım fakat torpidodaki kabloları nasıl orta panele göndereceğim? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 

IMG_20200805_204415.jpg

[mention=15185]strayder[/mention] torpidoyu aşağı doğru düşür soketi ekran kısımdan al . Ekstra kablo kullanmana gerek yok 
Çözüm adamı

Upvote 0
@CemK hocam çok direndim ama yapacak birşeyim kalmadı mib 2 lere bile 5 6 bin fiyat çekiyorlar mecbur kaldım yani :) ileride biraz düşeş olursa bunu çıkarır satar yine onu takarım farketmez :) @zulalyol akşam baya bi denedim hocam beceremedim klips vardı oradan söktüm ama arkaya atamadım bir de torpidoyu indiremedim vidalarını söktüm ama bir şeyler daha tutuyor sanki. 

Upvote 0
@zulalyol hocamin dedigi gibi, torpidoyu söktükten sonra kablolar diger tarafa yetişiyor. Daha once bende taktirmistim sonra ses kalitesinden ve özellikle telefonla konusma sorunlari nedeniyle geri söktüm orjinale dönmüştüm.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0

@strayder hicam sadece ana unitr yeterli degismek onuda 2000-2500 gibi rakamlara rahat buluyo ama 🤔

Torpido indirmek icin zulal hocamin dedigi gibi ana unitenin arkasi ve bide kapiyi acinca gogusun yan paneli varya orayi sokunce onun altinda da bi vidasi var.

Upvote 0

Geri
Üst Alt