2014 1.2 TSI Comfortline Manuel Sunset Kırmızı - Stock Ne kadar Eder?

@profesor birde çektiğiniz fotoğraflar yeni değil galiba. Kadrandaki km 78 binlerde.

@typhoons içinin fotosu yeni değil sadece dışarıdan çekmiştim. İçini eski fotolardan ekledim. 

Aracınız güzel hayırlı satışlar. Km ve trameri az da olsa fiyat düşürüyor. 155 bin hızlı gideri diyorum. Daha aşağı fiyata biraz daha hızlı satış olabilir.

@typhoons 155 ilan koydum, yakında yayınlanır. Şimdi 180 bin tl kadar araç bakıyorum. Tavsiyelere açığım. 

Alacağınız aracı ayarlamadan satmayın hocam 2 haftadır istediğim özelliklerde araç bulamadım. 

2015 dsg 1.4 TSI bulmustum 2 parça boyalı tramersiz 180 bine. Almadım şimdi alsatci almış 195 nine ilana koymuş. Hesabını siz yapın kararsızlıkta kalırsanız satmayın.

@typhoons Şuan ben de ilanlara bakıyorum boyasız ilan maalesef yok. 2 Parça değişenli ilanlar min 180 bin tl. Bu piyasa maalesef çok kötü.

Sürüş konfor yokmuş evet.

160 dan bunu düşerek

157   isterdim ben olsam ?

155 e 5-6 güne gider bence

@typhoons Çok üzücü maalesef. Sıfır araçlara artık niyetlenmek hayal oldu. Artık ne yapmak gerek bilmiyorum. Orijinal bir araç arıyorum. 

Bu gece xxx eder fiyatı bicelim 

Çarşamba  euro kuruna göre +6000 daha fiyat bindirelim diycem

Bide bunun 1,5 ay sonra fiyatların kabullenme olduğu piyasa olacak.

Şimdikinin +15 bin fazlası yani

Yinede bu araç 

Dip fiyat olarak 

160 eder 

Fazlası ? 

170?

180?

Avroya endeksli ? 

@Nizamettin Kepoğlu

Tdi / dsg/ 2015 comfort

166 ya öneri 20 gün önceydi , ilanda durdu durdu 166 ya gitti.

Bugün bu araç @Nizamettin Kepoğlu 175 sebep ?

AVRO +güncel liste fiyatları

Ben sattım kurtuldum, darısı başınıza.

ilan işleriyle uğraşmak bana çok zor geliyor. Özellikle malını kötüleyen ve  ne fiyat yazarsan yaz yine de 15-20 bin aşağısına fiyat verenler yüzünden bıktım. 

Şimdi araç bakıyorum ama kimseyi aramak gelmiyor içimden. 

bende de benzeri bir araç var. @profesor hocam, gittiğinde fiyatı foruma yazar mısınız rica etsem?

Geri
Üst Alt