Bu araç hakkında fikriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkürler arkadaşlar kararsızlık yaşıyorum genel görüş almak için açtım konuyu. Fiyat uygun gelmişti 180 bine bırakıyordu.

[mention=8145]typhoons[/mention] üstüne 25 bin lira daha bul sana arabami yaz sonunda satayim, yaz sonu 9000km olur asssagi yukari, ben dsg'yi 10 bin kmyi bulmadan satiyorum

100 bin km dsg, 187 bin lira ??? Sirf Highline icin bana mantikli gelmedi

Guzel teklif

Alici ve saticiyi yazarim baklava listesine

@typhoons 2019 1.0 tsi dsg comfort sürüs konfor-isik paket tungsten gri-camtavan

ama yaz sonu, simdi deli gibi geziyorum karantina öncesi :)

arazi araci almayi düsünüyorum ama fiyatlar ucmus

thumbnail_IMG_5078.jpg

Hem benzinli hem yetkili servis bakımlı değil hemde çok el değiştirmiş bir araç. Bu zamana kadar hep ikinci sahibi olduğum araçları tercih ettim. Bence başka bir araç tercih edebilirsiniz. 

12. sahip ne ya? Bu nasıl bir üvey evlat muamelesi :)  

Gelen vurmuş giden vurmuş... 

Laf aramızda ben eşim kullanıyor yani 2 kişi kullanıyor  diye kıllanıyorum; 12 ne ya :)  

Sanki kiralık araba :D  

@krym bende satmayı planladım sarı sitede aracımın fiyatları 220-250 arası dolanıyor ancak almak istediğim 4 çeker zf şanzıman tadından yenmeyen dizel bi CRV fiyatları 350 den başlıyor 🤔 en az 100 bin fark vermek çok geldi.

Kısa ve öz tavsiye etmiyorum

@agacmalzeme

Benim almak istedigim araba 0km Honda CRV Benzinliydi ama arastirinca vazgectim, cok ciddi kronik sorunlari var, mecbur bütceyi artirdim, simdilik bütce 500 bin lira ama bu paraya bile 0km 4x4 benzinli dogru düzgün araba yok, pickup  da istanbulda bir süreligine günlük kullanma sansim oldu,  ondan sonra pickuptanda  vazgectim, istanbulda iskence

0km crv benzinli 350 bin lira

[mention=4202]agacmalzeme[/mention]
Benim almak istedigim araba 0km Honda CRV Benzinliydi ama arastirinca vazgectim, cok ciddi kronik sorunlari var, mecbur bütceyi artirdim, simdilik bütce 500 bin lira ama bu paraya bile 0km 4x4 benzinli dogru düzgün araba yok, pickup  da istanbulda bir süreligine günlük kullanma sansim oldu,  ondan sonra pickuptanda  vazgectim, istanbulda iskence
0km crv benzinli 350 bin lira
Ustad pickup sehirici çok dert bir gun arkadasin araci servise goturdum manevra park hersey dert fotoda arkadaki aractan anlarsin büyüklüğü

Tek güzel yanı off-road sonrası mangalda sucuk yemek

04e50bd49ba941ff893f55d37f2d3792.jpg
7d9de9626854aa483bbb9aa98ab9b8f7.jpg

@HONEY Hocam felaket felaket, istanbulda pickup felaket, eger kayinpederin sucuk fabrikasi yoksa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt