Bu araç hakkında fikriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@typhoons sahibi tam zamaninda satiyor

1. Psikolojik sınır 100k hemen oncesi

2.Dsg icin buyuk bilinmezlerin baslangici olan yine 100k.  Yani acaba ne zman bir sorun yasamaya baslayacagim sorulari

Benimde dsg golfum var.Bende olsam 100k oncesi satardım.

12. Sahibi tramer yok bu arada. Sağ ön çamurluk ve sağ arka çamurluk boyalı. 

@typhoons üstüne 25 bin lira daha bul sana arabami yaz sonunda satayim, yaz sonu 9000km olur asssagi yukari, ben dsg'yi 10 bin kmyi bulmadan satiyorum B)

100 bin km dsg, 187 bin lira ??? Sirf Highline icin bana mantikli gelmedi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, bu kmde DSG'li Golf ve bu kadar el değiştirmiş kimin nasıl kullandığı belli değil... 10k altına verse bile almazdım.

Birde 12 kez el değişmiş araba benim prensibine uymaz. Bi polis memuru ile Caddy konusunda anlaşacaktık biz 2. Sahibiyiz arabada gram hata yok dedi. Bir polis arkadaşıma sorgulattım sen alırsan 15. Sahibi olursun Türkiye'yi gezmiş araba dedi olsun dedim araca gidip baktım ön camı ve bagajı değişmiş lastiklerinin her biri bir tarihti. Elemana dedim neden yalan söylüyorsun yok abi banada böyle sattılar vs vs . Hadi eyvallah dedim. Bence yanaşmayın.

12 sahip, 12 farklı kullanım. Her alan arabanın ekmeğini yemiş, nasıl olsa yarın satacağım diye de düzgün kullanıldığını sanmıyorum şahsen. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence 2 parça boya değişensiz araba boyaya takılmamak lazım.Ama 12 sahip sıkıntı ben de yanaşmazdım

12. Sahibi tramer yok bu arada. Sağ ön çamurluk ve sağ arka çamurluk boyalı. 
Bölük Yürüyüş kararı 

Pim çek bomba at........

Buda farklı bir versiyonu ? 

Pim çek golf sat (yeterki elinde patlamasın

Siz 13. Sahibi olursunuz 

14. Sahibine acımak lazım ....forum morum da yardım alamazsa yazık adama ????

Fiyatlara bak 😂 1.4 tsi iyi yakar / dsg de eli kulağındadır. Az binecekseniz vede dsg giderse 3/6 bin arası masrafı göze alırsanız. Olabilir beklediğiniz her dakika bin lira artıyor🙂

@typhoons alınmaz adam sorunu yazmamış bile bagaj kapağını ayrıca km yüksek ben olsam yanasmazdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt