Golf 7.5 Bagaj Havuzu

aytek

Yeni Üye
İsim
Aytekin
Değerli forum üyeleri.. Aracıma bagaj havuzu almayı düşünüyorum. Daha önce bu konuda açılmış başlıkları da  inceledim. Ama aradığım bagaj havuzunda özellikle dikkat ettiğim husus bagajın arkasına doğru sağda ve solda bulunan kancalar için girinti bulunmaması. Tavsiye edebileceğiniz kanca kısımlarında girinti bulunmayan, bu kısımları düz olan bagaj havuzu var mıdır? Girintisiz bir model arama nedenim ise bagaja yükleme  yapacağım zaman girintiler nedeniyle  bagajın kenarlarına doğru yükleme yapmada sıkıntı yaşayacak olmam. Tam kenara eşya koymak istediğimde girintilerin üzerine koymam gerekecek. Bu da girintili kısımların ezilmesine neden olabilecek. Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum...

Ben aracımı teslim alırken doğuş yedek parçadan paspaslar ile bagaj havuzunu temin etmiştim. Hepsi orjinal uyumlu golf yazısı da mevcuttur. 500 küsürdü sanırım ücreti.

Değerli forum üyeleri.. Aracıma bagaj havuzu almayı düşünüyorum. Daha önce bu konuda açılmış başlıkları da  inceledim. Ama aradığım bagaj havuzunda özellikle dikkat ettiğim husus bagajın arkasına doğru sağda ve solda bulunan kancalar için girinti bulunmaması. Tavsiye edebileceğiniz kanca kısımlarında girinti bulunmayan, bu kısımları düz olan bagaj havuzu var mıdır? Girintisiz bir model arama nedenim ise bagaja yükleme  yapacağım zaman girintiler nedeniyle  bagajın kenarlarına doğru yükleme yapmada sıkıntı yaşayacak olmam. Tam kenara eşya koymak istediğimde girintilerin üzerine koymam gerekecek. Bu da girintili kısımların ezilmesine neden olabilecek. Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum...

Ben bu ürünü tavsiye edebilirim hocam, kanca kısımlarında girinti de yok ve şık bir ürün.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ack937Teşekkür ederim cevap için.. Orjinal bagaj havuzu kaliteli ve şık duruyor ama 285,00 TL gibi bir ücreti var. Biraz daha araştırma yapıp içime sinen bir ürün bulamazsam bende orjinal alabilirim.

@frknyldrm Teşekkür ederim cevap için. Bu ürünün temizliği ile ilgili bilgi vermen mümkün mü? Özellikle toz, toprak tarzı kirlenmeler halısına yapışıp kalıyor mu, yoksa kolayca çıkıyor mu?

@aytek orjinalse gözünü kırpmadan verin derim. piyasadan 100-150 tl ye alacaklarınız orjinal gibi olmaz dandik plastik çoğu . Ayrıca ben yanda kanca çıkıntılı almıştım pişman oldum çıkıntı olmadan da o kancalar takılıyor.

@agacmalzeme Teşekkür ederim cevap için.. Kanca çıkıntısı bana da anlamsız geliyor açıkçası.. Özellikle bagajın kenar kısımlarına yapışık bir yükleme yapmak istendiğinde ya kanca çıkıntılarının üzerine koymak gerekecek. Bu da o çıkıntı kısımlarının ezilmesine neden olabilecek. Ya da çıkıntılara hizalı eşya koymak gerekecek. Ayın 19 unda servise gideceğim, o güne kadar içime sinen bir alternatif bulamazsam servisten orjinal alabilirim.

Selamlar hocam, Doğuş Çankaya'ya gidip hepsinin orijinalini alacaksınız kafanız rahat edecek, ben aracı oradan aldığımda paspaslarım vardı ama bagaj havuzum orijinal değildi, orijinalini aldım juke diye oturdu. yalnız güneş gördüğü zaman çok çabuk esnek hale geliyor soğuyunca eski formunu geri alıyor. kesinlikle tavsiye ediyorum.

@frknyldrm Teşekkür ederim cevap için. Bu ürünün temizliği ile ilgili bilgi vermen mümkün mü? Özellikle toz, toprak tarzı kirlenmeler halısına yapışıp kalıyor mu, yoksa kolayca çıkıyor mu?
Temizliği kauçuk kadar kolay değil tabii ki, lakin süpürdüğünüzde gayet güzel temizleniyor.

Bagaj alt kademeye uygun kaucuk bagaj havuzu kullanan var mi aramizda, var ise foto paylasabilir mi.

@Culture33 Teşekkür ederim cevap için.. Açıkçası ilk aklımda s dizayn diye bir markanın bagaj havuzu vardı. Ama kanca girintileri olduğu için almaktan vazgeçtim. Girintisiz model olarakta frknyldrm hocamın bahsettiği halı bagaj havuzunu biraz inceleyeceğim. Ayın 19 unda Doğuş Çankaya'da randevum var. O güne kadar netleştirip alacağım inşallah. Aldığım zaman buradan paylaşırım inşallah..

Halıbagajhavuzu orijinalden daha orijinal duruyor bence. yer tasarruflu stepne ile alt kademe için pek uygun değil. alt kademe için uygun bagaj havuzu var mı bilemiyorum, belki ölçülerine uygun özel yaptırılabilir ama değmez sanki.

Bagaj alt kademeye uygun kaucuk bagaj havuzu kullanan var mi aramizda, var ise foto paylasabilir mi.
Hocam.. Kendimde üst için havuz araştırıyorum. Belki incelemişsinizdir ama N11'de alt içinde bagaj havuzu satan firmalar mevcut. Fotoğraflar ne kadar ürünün kendisine aittir bilemiyorum ama isterseniz bir iki tanesinin linkini atabilirim...

Geri
Üst Alt