Makyajlı kasada Far Grubu

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Sırasıyla Halojen, Bi-Xenon "Basic" ve Bi-Xenon Plus (U Ledli Gündüz Farlı Bi-Xenonlar) artık bir üst seçenek olan

Full Led'e evrim geçirdi.

Bi-Xenon aydınlatmada oldukça yüksek bir teknoloji, fakat artık yerini son derece yüksek akım çekmesi ve yakıt tüketimine dolaylı sebep olması nedeniyle yerini GTE ve e-golf'ten tanıdığımız Full Led teknolojisine bırakıyor.

Bunlar da olası seçenekler:

@silvershadow full led tenolojisine geçeceği kesin bir bilgi mi hocam ?

Şu anda satın alacağım 2016 Golf 7'nin farları u led olursa bi xenon plus mu oluyor ?

Upvote 0
@silvershadow full led tenolojisine geçeceği kesin bir bilgi mi hocam ?

Şu anda satın alacağım 2016 Golf 7'nin farları u led olursa bi xenon plus mu oluyor ?
Kesin bilgi Hocam. Full led geliyor 

Bi-Xenon farlar belki tamamen terk edilmeyip baz ve orta pakette kullanılabilir. 

Full Led hatta bakarsınız yeni bir donanım seviyesi ile piyasaya sürülür

Upvote 0
@silvershadow hocam gelsin bakalim full ledler. artik golf lerimizde led show olsun. valla simdi keske bekleseydim dedim. neyse artik sizinkine seviniriz. siz kesin yeni kasayi bekliyorsunuz degil mi ?

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Upvote 0
@silvershadow hocam nedir Mart ayının olayı ? Yeni kasa siparişleri o zaman mı açılacak yoksa indirim vs tarzı birşey mi bekliyorsunuz.

Upvote 0
Heralde bu gidişle ben yeni kasaya sipariş vercem yeni kasaki yenilikler beni baya heyecanlandırıyor @silvershadow murat hocam full lled için kesin bilgi demiş o zaman tadından yenmez  

Upvote 0
@silvershadow hocam nedir Mart ayının olayı ? Yeni kasa siparişleri o zaman mı açılacak yoksa indirim vs tarzı birşey mi bekliyorsunuz.
Değerli Hocam;

Mart ayı içerisinde Volkswagen'in yeni makyajlı kasayı tanıtması bekleniyor. Şayet 2017 şasi yılına yetişecekse Mart'ta tanıtmalı ki Nisan veya mayıs ayında alınmaya başlanacak yeni kasa siparişlerine vakit kalabilsin.

Upvote 0
Heralde bu gidişle ben yeni kasaya sipariş vercem yeni kasaki yenilikler beni baya heyecanlandırıyor @silvershadow murat hocam full lled için kesin bilgi demiş o zaman tadından yenmez  
evet hocam full led olayi benide epey heyecanlandiriyor.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Upvote 0
"2019'a kadar"ın ayrıntısı nedir acaba? 2017 mi 2018 mi 2019 mu?

:)

Upvote 0

Geri
Üst Alt