A101 6 ağustos

Jant temizlemeyi aldım. Eski form bu arkadaşlar. Üzülerek belirteyim. Deneme amaçlı size video da atarım ama bence almışken 10 daha verin yenisini alın. [emoji106]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gerekli malzemeleri temin ettik... 

Bilgi için teşekkürler. 

Ben de birkaç bir şey aldım. Araç siyah olduğundan güneşlik işe yarar sanırım bir nebze. :)  

CCDC8A43-711B-412B-B7E9-B6FC5A75CF4A.jpeg

Araç numaratörü kalmamış veya gelmemiş veya torpillenmiş @HONEY ve @Baho_34 abi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç numaratörü kalmamış veya gelmemiş veya torpillenmiş [mention=11839]HONEY[/mention] ve [mention=15829]Baho_34[/mention] abi
Platinium a101 kartı cikarmak lazim

Araç içi temizleyiciyi aldım. Üretim tarihi , (***13 0 154/16:28 .01) 5 yıl raf ömrü şeklinde yazıyor. Pek çözemedim, çözebilen varsa yazabilir mi?

Sprey kısmı değişik geldi. Sonra baktım internetten galiba yeni sprey tasarımı @AhmetCakmak Hocamın paylaştığı resimdeki gibi.

Bulunduğunuz yerde birkaç tane a101 varsa (birbirine yakınsa ve gitmeye değiyorsa) , aradığınız ürünü görevliye sorun hangi mağazada var diye, diğer mağazalardaki çalışanlarla hemen iletişim kurup size (eğer kaldıysa) söylerler.

@ogzogz  Ben de Cila, araç içi temizleyici, güneşlik, koltuk arkası kılıfı, bagaj çantası aldım.

Açıkcası cila ve temizleyicinin ne üretim tarihine ne de şişesine dizaynına baktım, direk attım bagaja. 

Bakalım ne çıkacak şansımıza. 

@tiesay şimdi sonax aradım sordum. Ürünler 2020 dediler. Hatta üzerindeki kodu verdim. (***13 0 154/16:28 .01) 

Baştaki 13; makine kodu. 0; 2020. 154; gün olarak teyit aldım. 

Ayrıca spreyleme kısmı da yeni tasarımmış yani herşey yolunda (y)

Aracımda koltuk ısıtma yerine soğutma olsaydı daha iyi olurdu :lol: hemen torpilime ulaşayım birde soğutmalı oto koltuk minderi alayım :lol: :D :sofor:

Aracımda koltuk ısıtma yerine soğutma olsaydı daha iyi olurdu [emoji38] hemen torpilime ulaşayım birde soğutmalı oto koltuk minderi alayım [emoji38][emoji3]
Vayyy beeee adaletsiz dünya

Biz ancak ıslak mendil bulabiliyoruz

Vayyy beeee adaletsiz dünya

Biz ancak ıslak mendil bulabiliyoruz
:lol: :lol: :lol: Bülent üstadım beni foruma bağımlı ettiniz telefon elimden düşmez oldu. Bilgisayar başından kalkmaz oldum hanım ne yapıyorsun diyor :D :lol:

[emoji38][emoji38][emoji38] Bülent üstadım beni foruma bağımlı ettiniz telefon elimden düşmez oldu. Bilgisayar başından kalkmaz oldum hanım ne yapıyorsun diyor [emoji3][emoji38]
Haha hocam sevgili yaptım de baklava canavarı

Geri
Üst Alt