Golfe makyaj gelmeyecek. Jetta dizel eylul ayinda tekrar satilmaya baslanacak ve 2018'de jetta isim degistirecek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Böyle paylaşımları gördükçe gidip sipariş vermemek için kendimi zor ikna ediyorum, ama ağustos u mutlaka görmek istiyorum,

Sent from my iPad using Tapatalk

Böyle paylaşımları gördükçe gidip sipariş vermemek için kendimi zor ikna ediyorum, ama ağustos u mutlaka görmek istiyorum,

herkes bir şey söylüyor bu aralar, bari siz de fal falan baktırın Bekir hocam, bakalım kısmette ne var, 7 mi? makyajlı 7 mi? yoksa 8 mi? :)

herkes bir şey söylüyor bu aralar, bari siz de fal falan baktırın Bekir hocam, bakalım kısmette ne var, 7 mi? makyajlı 7 mi? yoksa 8 mi? [emoji4]
[emoji4] Neticede golf olsunda, gerisi bonus olur,

Golf All Star hakkında detaylı bilgi sahibi olan var mı arkadaşlar sanki bir başlık açılmıştı göremedim şimdi arabamı sattım iki hafta önce bakalım güzel bir indirim yakalayabilirsem artık bir golf sahibi olmayı istiyorum Sent from my iPhone using Tapatalk
Hayırlı olsun Gökhan doğru yolu buldun demek :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

otokokpit  sitede okuduğum bir haber canımı sıktı.Dedim hayırlısıyla polodan bir üst sekmente geçelim o da şansa... neyse hayırlısı olsun ya nasip.Diyorum ki VW türkiyede fabrika kursa(ydı) bu uzun bekleme süreleri donanım karmaşası ve bu doğuş vurdumduymazlığı şimdikinden sizce bir farkı olurmuydu arkadaşlar.saygılarımla iyi günler

Arkadaslar merhaba, araniza yeni katildim. Ben de Auto Show dergisinden makyajin gelecegini duymustum. Belki biliyorsunuzdur, Auto Show almanyadaki en buyuk auto magazine dergisi Auto Bild in Turkiye deki uzantisi. Bu sene gelecek olan Golf un resimlerini paylasmaya calistim. Far grubu on arka degisecek, iceride ise Passat ta olan digital gosterge paneli gelecek. Yalniz ne zaman gelecek en buyuk merakim cunku bu sene icerisinde sifir Golf almayi planliyorum, bu makyaj olayi kafama cok takildi. Fiyatlari cok arttirir mi suan indirimle alsak daha mi karli olur bilemedim. Az degil Golf 1.4 TSI Highline ekstralarla suan 90 a yakin, makyajda 100 olur mu :(

VW-Golf-Facelift-2016-644x363-9ddc0e3040630166.jpg

VW-Golf-VII-Facelift-Illustration-560x373-25a6866fc35b93cf.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu egsoz çıkışları görseli çok iyi duruyor

otokokpit  sitede okuduğum bir haber canımı sıktı.Dedim hayırlısıyla polodan bir üst sekmente geçelim o da şansa... neyse hayırlısı olsun ya nasip.Diyorum ki VW türkiyede fabrika kursa(ydı) bu uzun bekleme süreleri donanım karmaşası ve bu doğuş vurdumduymazlığı şimdikinden sizce bir farkı olurmuydu arkadaşlar.saygılarımla iyi günler
Hocam öyle birşey olursa golf almaz ki çoğu kimse. Buradaki üretim kalitesi almanyadakini yakalayabilir mi. Çok çok zor. Almanya'da üretilen bosh ile burada üretilen aynı mı. Alakası bile yok. İyi böyle boşverin ;)

Hocam öyle birşey olursa golf almaz ki çoğu kimse. Buradaki üretim kalitesi almanyadakini yakalayabilir mi. Çok çok zor. Almanya'da üretilen bosh ile burada üretilen aynı mı. Alakası bile yok. İyi böyle boşverin ;)
hocam harika bir yorum Akıl akıldan üstündür demişler teşekkür ederim saygılarımla

Hocam konu karışmasın fakat bana cevap hakkı doğdu bursa bosch da çalışan olarak :) aslında almanyadan daha kaliteli işler çıkarıyoruz bursa olarak 

@silvershadow hocam bildirimi için çok teşekkür ederiz.  Eşşeğin aklına karpuz kabuğu girdi :)  araba işini cep telefonu olayına bağladım, yenisi çıkıyor denince kaşıntı tutuyor

Hocam konu karışmasın fakat bana cevap hakkı doğdu bursa bosch da çalışan olarak :) aslında almanyadan daha kaliteli işler çıkarıyoruz bursa olarak 
Emre hocam, ben eminim bizim mühendislerin, ar-ge ekiplerinin almanlardan aşağı kalmadığına, siz de serzenişinizde haklısınız, ancak piyasada sizin marka ile oluşan bu algının arkasında yine aynı markanın satış ekipleri var, ne zaman bu markanın ürününü alsam değişik satıcılar bana Almanya'dan ithal edilenin üstün özlelliklerinden bahsedip, burada yapılanlara dudak büküyorlar...

Hocam peki size gelen parçalar ile oradaki parçalar aynı mı. Muhtemelen bir yerden kısıyordurlar diye tahmin ediyorum. Çünkü almanyadan daha iyi olmasını istemeyecektirler.

Geri
Üst Alt