Jump to content

Ker9m

ARKA PARK LAMBALARININ 0 KONUMUNDA YANMASI

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba 2018 seat leonda farlar 0 konumunda iken arka park lambasıda yanıyor acaba muayenede bir sorun olurmu?  bilgilendirirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Genelde fren yada sinyal kodlamalarında geçmiyor.. gündüz stop kodlaması geçer diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Ker9m yazdı:

Arkadaşlar merhaba 2018 seat leonda farlar 0 konumunda iken arka park lambasıda yanıyor acaba muayenede bir sorun olurmu?  bilgilendirirseniz sevinirim

Bildiğim kadarıyla 0 konumundayken sadece ön gündüz ledleri yanar, arka park ışıklarının yanmaması gerekiyor. Eğer kodlama ile siz açtıysanız muayeneden geçmeyebilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Recep Gül Hayır hocam ben açmadım önceki sahibi tarafından açılmış ve kapatmak için elinizde obdeleven orjinal kodlaması varmıdır acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Makyajlı leonlarda bu özellik fabrikasyon olarak açık geliyor. Muayenede herhangi bir problem olmuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@gokomer Açıkcası aracı yeni aldığımız için fazla bilmiyorum fakat önceki sahibi arabaya arka sinyal kodlaması vesaire yapmış ve bu arka sinyal kodlaması muayeneden kaldığı için sordum hocam bilgilendirme için saolun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      Arkadaşlar merhaba 2018 Seat leon model araçta mirrorlink ve carplay aktif etmek istiyorum elimde obdeleven cihazı var acaba obdevelen ile aktif ettiğimde çalışırmı yoksa tekrar aktivasyon kodumu ister? Yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: yusuffkayaa
      Ürün Adı:  Volkswagen Golf 7 Auto Start Stop Tuşu
      *Detaylar:  Aracıma Mode ve ESP tuşu eklediğim için çıkarmak durumundaydım.
      *Herhangi bir çiziği, boya hasarı veya kırığı bulunmamaktadır.
      *Pazarlıksız son fiyattır.
      Fiyat:  100
      Fotoğraf:  
    • Yazan: emrekeles
      Herkese selamlar,
      Not:Bu post benim ilk yazacağım post oluyor. Golftutkusu'nu uzun süredir takip etmeme karşın herhangi bir paylaşımda bulunmamıştım. O yüzden açmış olduğum başlık yanlış yere veya yanlış formatta açılmış olabilir. Admin arkadaşlar beni mazur görsün.
      Geçenlerde muayeneye gireceğim diye bazı kodlamaları geri aldırtmıştım. Ancak arkadaş benden habersiz gündüz farına ek olarak arka stopları da aktif etmiş. Dahası iç ambiyans ışıkları da (kapı şerit ledleri,kapı kolu ledleri,göstergeler vs..) yanar vaziyette. Solda bulunan far ayarlama unitesinden konumu sıfıra veta auto çeksem de kesinlikle değişmiyor durum. Bu hafta sonu far grubunu değiştireceğim için bunu fırsat bilip kodlama ile geri aldıracağım. Gideceğim arkadaşta kablo mevcutmuş ancak kodlama bilgisi kısıtılı. Anlattığım bu durumu nasıl eski haline alırız dostlar, bilen yol gösteren olursa çok sevinirim. Gündüz farında sadece öndeki gündüz farları yansın istiyorum. Hepinize iyi günler.
    • Yazan: Ker9m
      Herkese selamlar Aracımda Coming/Leaving Home özelliğini aktif etmek istiyorum fakat aracımda far sensörü yok İnternette gezinirken far sensörü olmayan araçlardada yapılabildiğini gördüm nasıl yaparım? bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...