silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Golf MK7 2017 şasi modellerinde Yenilikler:

İlk dikkat çeken yenilik tam da hayalini kurduğum gibi çıktı:

Dijital Gösterge Paneli adı verilen orijinal ismiyle "Active Info Display" Yeni Golf ile birlikte sunulmaya başlandı.

"Active Info Display" dedikleri, Opsiyon listesinde "TFT ekran" olarak geçen ama Türk halkı tarafından adının "hayalet Ekran" olarak konduğunu öğrendiğim ekrandan da varmış.

İlk olarak Passat B8 kasa'da gördüğümüz  Active Info Display'in fiyatı henüz belli değil ancak tek başına alınabilecek mi yoksa başka bir donanımla veya belli bir donanım peketiyle mi alınabilecek henüz belli değil ancak öğrendiğimde ilk fırsatta bu bilgi güncellenecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
12647054_1056066664450682_7559915667308028732_n.jpg
 a 

Apo usta Golf 7 ye de uygulamış bunu Facebook'ta denk geldim şimdi ne kadar gerçektir karar veremedim :(

Upvote 0
Süper bir özellik fakat daha sonradan yapılırken bütün göğüs neredeyse sokuluyor. Bu yüzden istemezdim.

Ama baslı basına mükemmel bir özellik.

Upvote 0
Ben normalde klasik gösterge severim. Ancak Active İnfo Display (Dijital Gösterge) başlı başına sanat eseri diyebilirim.

Sürüş ve konfor bilgilerinin tamamı tek bir ekranda ve animasyonları ile aracınızdan daha çok keyif almanızı sağlayan detaylar sunulmuş.

Upvote 0
Upvote 0
Güncel : passat higline da hayalet ekran standart oldu bildigim kadariyla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Kendi golfume sonradan eklemek istedigim en onemli ve en can alici donanim..

Ender elektronikle gorustugumde,gosterge panelini montaj ve calistirmak icin discover pro ya ihtiyac olmadigi bilgisini aldim.oem yada diger unitelerle gosterge paneline Navigasyon goruntusu aktaramazsiniz.onun haricinde tum fonksiyonlar sorunsuz calisir cevabini aldim.

Ikinci el ve cikma urun fiyatlari dahi yuksek meblaglar.yurtdisindan tedarik edebilirsem mutlaka ekleyecegim aracima..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
çok güzel bir görüntü şöleni, ama o beyaz kadrandan vazgeçmekte zor sanki klasik ama çok güzel.

Upvote 0
Bu gostergemi iyi digerlerimi.arti yonlari ve eksi yonleri ne ?

Upvote 0
vw Active Info Display ile sadece bir eksiğini geçte olsa telafi etmiştir...

Umarım vw  Premium olma Yolunda bu gibi artılar daha fazla eklenmiş olur araçlara .  :'(

Upvote 0

S. Aleyküm. Degerli arkadaşlar medya ekranımda sanatçı yada radyo istasyonlarının logo veya resimlerini görmeme ramen hayalet ekranda göremiyorum. Sanıyorum bu böyle değildi. Yanlış hatırlamıyorsam bu ekranda da resimleri görebiliyorduk. Bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

Upvote 0

Geri
Üst Alt