Eibach 3.5 mu vogland mi?

Dodo

Yeni Üye
İsim
Doruk
Golf 7.5 icin spor yay tavsiyeleriniz?

Golf 7.5 icin spor yay tavsiyeleriniz?
Benzinli için Eibach, dizel için Vogtland tavsiye ediliyor genelde. @Dodo

Fakat her yerde karşılaşamayacağınız bir bilgi de var forumumuzda -belki görmüşsünüzdür- Leon FR yayı da takılabiliyormuş araçlarımıza. Memnun kalanlar var.

@Balistique @GkM_2015

Ben kendim Eibach 3 cm kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Hocam eibach biraz daha yumuşak kalıyor yorumlara göre voglanta kıyas ile

Vogtlant kullanıyorum memnunum, eibach biraz daha yumuşak diyorlar kullanmadım bilmiyorum.

@Dodo 

Fakat her yerde karşılaşamayacağınız bir bilgi de var forumumuzda -belki görmüşsünüzdür- Leon FR yayı da takılabiliyormuş araçlarımıza. Memnun kalanlar var.

@Balistique @GkM_2015
@frknyldrm 

@Balistique @GkM_2015
Onceki aracim 150 lik fr di,eibach tan cok memnundum, şaşirdim suan fr yayindan golf kullanicilarinin memnun olmalarina çunku ben eibach takinca yol tutuşun ne kadar arttigini net hissettim. O yuzden suan golfu yeni aldim yeniden eibach arayisina girdim ama fiyatlar uçmuş leylek gibi havada masallah golfe mutlaka biseyler yapmam lazim.Vogtland kullanmadim ben arabanin dinamiklerini bozmadan modifiye yapmaya calisirim,eibach her teker esit dusmustu bu onemliydi benim icin,vogtlandin arkalari daha cok dusurdugunu forumlarda gordum bilgine.

Eibach 3.5 cm kullanıyorum memnunum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elimizde satilik eichbach mevcut jetta da 1 sene kullanildi arac satisi gerceklesince bos bos duruyor 

racingline markalı dcc uyumlu spor yay satan yer hala yok mu ?

@Kaanlink eibach etiketinde bile 35mm/30mm diye yazıyor eşit düşürdüğünü de nerden çıkardınız, eibach ta arkalar 30 mm önler 35 mm düşer vogtlantta eşit 35 mm düşer.

Geri
Üst Alt