KEYLESS GO KİTABINİ YAZDIM :)

HONEY

Uzman Üye

İsim
BÜLENT
Selam çaylaklar

Bundan sonra keyless go ile bilmediklerinizi bana danışın

Gastamonuya eniştem de bizden bir gün sonra geldi kendisinde superb var full

Keyless go - katlanir ayna - 20" jant - arka koltuk dahil ısıtma - arka klima - cam tavan - otomatik bagaj falan filan guzel oyuncaklar var

Bu SUPERB yi market arabasi yapmaya karar verdim gocaaaman bagaji var bir işe yarasin

Enistem yatıp dinlenirken ben de market arabasi SUPERB yi aldim gittim

Gumanda dan kapilari açıp düğmeye basinca calistirdim dedim amma keyless go icin kablo ivir zivir takiliyor retrofitte sanki uzaya mekik gondercez bir buton alti üstü

Markete vardim meşhur tuşa bastim stop ettim

Indim marketin önünde kilitleme butonuna basıyorum kitleniyor araba cok guzel

Türk işi alışkanlık kontrol için kolu cektigimde katlanir ayna da kapılar açıliyor

Bu kilitleme işlemini 3-4 defa yapinca hay a.... biiiiippp biiipppp icad edenin dedim stabil calismiyor bu iş

Marketin önünde beni izleyen biri abi öyle kitlenmez dokunma kapiya dedi anlatti olayi

Rezillikten markete giremedim teşekkür bile etmedim arkadaşa

Maskemi gözlerime kadar çekip oradan tüydüm artik o markete gidemem

Bu iş artik benden sorulur

6134f61ec6014e8064e8482b051f4d17.jpg
4edaa31e264ff58043338a01e12a6aa3.jpg
b6750bb98a913e9ce92c3eff39dddfcd.jpg
537e268e47b31ad76d02cbdc0d9d3440.jpg

@HONEY :D

Yalnız eniştenin araba da ateş ediyor ha...

Marketin önünde beni izleyen biri abi öyle kitlenmez dokunma kapiya dedi anlatti olayi
@HONEY abi bu kısım çok dramatik olmuş! 

Teşekkür etmeden markete bile girmeden olay yerinden hızla uzaklaşmanız yerinde bir karar olmuş bence...

Markette alış veriş yaparken sizden " biraz önce dışarıda keyless go mağduru kişi" diye bahsedilmek de vardı.

Yani keyless go nun kitabını yazmakla kalmanız iyi olmuş

Mazallah ansiklopedi falan olmamış

Geçmiş olsun

[mention=11839]HONEY[/mention] abi bu kısım çok dramatik olmuş! 
Teşekkür etmeden markete bile girmeden olay yerinden hızla uzaklaşmanız yerinde bir karar olmuş bence...
Markette alış veriş yaparken sizden " biraz önce dışarıda keyless go mağduru kişi" diye bahsedilmek de vardı.
Yani keyless go nun kitabını yazmakla kalmanız iyi olmuş
Mazallah ansiklopedi falan olmamış
Geçmiş olsun
Market kapisina fotomu yapistirmislar

Giremez yaziyor

Aslinda kilitledikten sonra 3 saniye icinde bahsettiginiz "kapilar kitlendi mi?" kontrolunu yapmaya izin veriyor benim Tiguan. Suberb de bu sekildedir diye dusunmustum. 

Selam çaylaklar

Bundan sonra keyless go ile bilmediklerinizi bana danışın

Gastamonuya eniştem de bizden bir gün sonra geldi kendisinde superb var full

Keyless go - katlanir ayna - 20" jant - arka koltuk dahil ısıtma - arka klima - cam tavan - otomatik bagaj falan filan guzel oyuncaklar var

Bu SUPERB yi market arabasi yapmaya karar verdim gocaaaman bagaji var bir işe yarasin

Enistem yatıp dinlenirken ben de market arabasi SUPERB yi aldim gittim

Gumanda dan kapilari açıp düğmeye basinca calistirdim dedim amma keyless go icin kablo ivir zivir takiliyor retrofitte sanki uzaya mekik gondercez bir buton alti üstü

Markete vardim meşhur tuşa bastim stop ettim

Indim marketin önünde kilitleme butonuna basıyorum kitleniyor araba cok guzel

Türk işi alışkanlık kontrol için kolu cektigimde katlanir ayna da kapılar açıliyor

Bu kilitleme işlemini 3-4 defa yapinca hay a.... biiiiippp biiipppp icad edenin dedim stabil calismiyor bu iş

Rezillikten markete giremedim teşekkür bile etmedim arkadaşa

Maskemi gözlerime kadar çekip oradan tüydüm artik o markete gidemem

Bu iş artik benden sorulur

6134f61ec6014e8064e8482b051f4d17.jpg
4edaa31e264ff58043338a01e12a6aa3.jpg
b6750bb98a913e9ce92c3eff39dddfcd.jpg
537e268e47b31ad76d02cbdc0d9d3440.jpg
Harika anlatmışsın abi ya :)  

Bülent abi benim golfunde camlar açık indiğimde kapama tuşuna basılı tuttuğumda camları arada sırada kapamıyor. Nedendir? Geri bildirim ışıklarıda yanmıyor o zaman. 

Bülent abi benim golfunde camlar açık indiğimde kapama tuşuna basılı tuttuğumda camları arada sırada kapamıyor. Nedendir? Geri bildirim ışıklarıda yanmıyor o zaman. 
Ustadim onun kitabını henüz yazmadim

Forumda okuduğum kadarıyla kontak yarim açık sekilde 4 cami kapatarak 5-6 saniye basili tutuyorduk sanirim

• Beğen
Tepkiler: Rx7

Ha-ha-ha anlatım şahane olmuş, ama olay gerçekten içler acısı... 😂😂

Geri
Üst Alt