Sarı site satıcısı hakkında..

Raban7

Katılımcı Üye

İsim
-
Merhabalar arkadaşlar, 

Bu aralar yay arayışım var sahibinden de Ahmet Yeşil adlı bir satıcı var. Kimdir necidir bilmem ankarada gözüküyor. 350 tane yay amortisör vs ilanı var. İllaki görmüşsünüzdür. Bileniniz alışveriş yapanınız var mı acaba? 

İstanbulda olduğum için elden alma imkanım olmadığı için sizlere danışmak istedim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-golf-7-spor-yay-woghland-marka-orjinal-alman-mali-572386292/detay

Hocam merkezi bir yerde olsa uygun zamanda bi bakabilirdim. Ama Ankaranın 160 km dışında bir yer. Boluya daha yakın:)

@Aram1tH tam dolandırıcı adresi gibi 😂😂 Ankara ama değil. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Raban7 hocam ben ordan eibach alıcaktım ısıl işlem görmüş yay göndericekti bana vazgeçtim yani ne denli güvenilir meçhul hemen araştırmadan almayın derim

@Raban7  Valla bilemedim günahını da almayalım da dediğiniz gibi de çıkabilir😁

@barracuda belli hocam zaten bir bit yeniği var ama ne onu çözemedim. Belki alışveriş yapan vardır bilen vardır umuduyla sordum. 

Yok yok bu adam problemli, baskasından alıp mı satıyordu neydi bişeyler vardı. Bayram üstü iş açmayın başınıza
Hocamın dediği gibi daha önce de konu açılmıştı bu şahıs hakkında. Uzak durmak en iyisi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamamdır teşekkürler herkese

Hocam uzak dur. Ben yay aldim kendisinden bana mugladan bir saticidan urun alip gondertti yaylar sacma salak geldi. Bu konuda daha once yorumlarim mevcut. Parami zorla aldim. Uzak durun !!!!!!!!!

Hocam uzak dur. Ben yay aldim kendisinden bana mugladan bir saticidan urun alip gondertti yaylar sacma salak geldi. Bu konuda daha once yorumlarim mevcut. Parami zorla aldim. Uzak durun !!!!!!!!!
tam sizi etiketleyecektim :) bu satıcıyı ben de çok uzun zamandır takip ediyordum. çeşit çeşit tam da fazla talep gören yaylar mevcut ilanlarında. sizin yaşadığınız olay sonrası tamamen soğudum ve çevreme de sizin olayınızı anlatıyorum :)   ilanlarının albenisi yüzünden talep eden, soran çok oluyor bu kişinin ilanlarını :)   buradan yaptığınız bilgilendirme için size bir kez daha teşekkür ediyorum.

Geri
Üst Alt