Golf mk 7.5 Sürekli yanıp sönen geri vites ışığı

Gokhan08

Yeni Üye
İsim
Gokhan
arkadaşlar aracım 2020 model golf 7.5 1.5 benzinli.Aracımı alalı 20 gün oldu bugün beni takip eden kuzenim geri vites lambasının sürekli olarak yanıp söndüğünü söyledi inip baktım gerçekten öyle.neden kaynaklanabilir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?Bir diğer sıkıntımda düşük hızda özellikle bozuk yada taş yollarda arabamın ön tarafında tıkır tıkır sesler geliyor nedendir acaba?

Öncelikle size de merhaba aracınız hayırlı olsun geri vites lambanızı çıkarıp tekrar takmayı deneyin su kaçmış olabilir temassızlık yapıyor olabilir Arıza ışığı yakıyor mu onada dikkat edin servis yakınsa gidin iki dakikada çözeceklerini düşünüyorum

öndeki gelen sesi daha odaklanıp gelen sesin plastik mi metal aksam mı olduğunu sesin nereden geldiğini daha ayrıntılı söylerseniz yardımcı olurlar 

Mrb, kodlama filan yapılmış olmasın. Şu kodlamaya benzer bir şeyler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle foruma hoşgeldiniz tanışma bölümünden kendinizi ve aracınızı tanıtırsanız pek memnun oluruz. Sonrada sorunlarınıza çözüm ararız🙂

@altinoluksd geri vites ışığı kendiliğinden düzeldi yinede servise uğradım bayram sonrası kontrol edecekler Led de bir sıkıntı olabilir tesisatta birsey olacağını sanmıyorum dediler.öndeki seslerinde çataldan geldiğini kronik olduğunu söylediler.bayram sonrası bırakıcam@pretoria yok araba orijinal alındığı gibi @altinoluksd 

Geri
Üst Alt