Direksiyon

onursari24

Üye
İsim
Onur
Direksiyonumun burasında dikiş sökülmesi var bunu nasıl yaptırabilirim ?

54FAD5CA-09E3-44A1-9DA8-AC6F1412D363.jpeg

Aynı desende dililebilir diyedüşünüyorum. Bu işi yapanlar için 5 dakıkasını almayacaktır.

@Ender Önerebiliceginiz bir yer varmı? Biryere sordum sökülüp yeniden dikilmesi gerektiğini söyledi

@Ender Önerebiliceginiz bir yer varmı? Biryere sordum sökülüp yeniden dikilmesi gerektiğini söyledi
İstanbul da olan üyelerimiz öneri sunabilirler hocam belki. Ben Alanya dayım :)  

Sanırım bir ara @HONEY Direksiyona kılıf yaptırmıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Direksiyon yeniye benziyor araçta yeni sanırım garantiye başvurmanız öneririm 

İstanbul da olan üyelerimiz öneri sunabilirler hocam belki. Ben Alanya dayım [emoji4] Sanırım bir ara [mention=11839]HONEY[/mention] Direksiyona kılıf yaptırmıştı.
Hocam biz muhammed ile oto.derici intagram hesabındaki arkadasa yaptirdik isterseniz bir danışın @onursari24

Aslında tamiri çok kolay beyaz naylon iplik ve iğne alın. Sökülen yerden ipliği az daha sökün ipliğe diğer ipliği düğüm atın bir kere sonra oradaki desen gibi dikip en son çakmakla eritip yapıştırın.

@Alpyaman valla anlamadim hocam arıyoruz adamı bakıcam diyor bakıyor sonra geri dönmüyor falan nasıl ticaret yapıyolar anlamadim

[mention=9067]Alpyaman[/mention] valla anlamadim hocam arıyoruz adamı bakıcam diyor bakıyor sonra geri dönmüyor falan nasıl ticaret yapıyolar anlamadim
Neresi hangi firma yazin yaptirmak isteyenler uzak dursun

Malinin arkasinda olmayan saticilari bilelim

Geri
Üst Alt