Kavuşmak üzereyim

İsim
Ahmet emre
Merhaba golftutkusu ailesi yakın bir zamanda yaklaşık 2 ay önce aracımı satmıştım (2016 comfort golf 1.6tdı dsg) almak istediğim araç yine golf olmuştu ama arabalar yerinde durmuyordu benzinli araca geçmeyi çok istiyordum ilk olarak baktığım 1.4tsı olmuştu hıghline sanruflu veya comfort sanruflu oldu sattığıma pişman oldum ikiside almış başını gidiyordu piyasa düşücek ötv indirimi gelicek diye beklerken 2.darbeyide sıfır araçlara zam gelince aldım 180-190a 2.el golfe vereceğime sıfır araç almaya karar verdim 

İlk önce sanruflu ve benzinli bir araç tercihimdi leon çok cazip geldi sonuçta vag grubu bir araç sıkıntı yaşamam diye bayi yolunu tuttum. Xcellence ilk tercihim oldu bir süre bekledim gelmedi artık fr veya xcellence olarak tercihimi değiştirdim

sonunda araç geldi (1.5etsı fr dsg)fr kırmızı renk oldu pazartesi teslim alacağım inşallah ödemeyi bugün yaptım donanım eklenmiyor bildiğiniz üzere ama dikkatimi çeken bir husus bileniniz alanınız vardır diye düşünüyorum koltuk standart olarak yarı deri yarı kumaş geliyor . Alcantra ve deri opsiyon olarak geliyor fakat imzalamaları için gönderdiği kağıtta şu şekilde not gördüm En altta opsiyon olarak yazmışlar alcantra gelicek desek fiyatta herhangi bir farklılık yok bileniniz varsa bilgilendirirseniz iyi olur .Bu arada bir araç kendimize alırken bir araçta devletimize hayırlı olsun .hayırlı olsun dilekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum allah herkese daha iyisini nasip etsin AFA2BCBA-EA46-4289-A2B9-659BDE17A4DB.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam hayırlı olsun. En mantıklısını yapmışsınız.

Heyecandan sanırım birçok şeyi yazmamışsınız :)

Araç anladığım kadarıyla 1.5 TSI Leon FR DSG

Doğru mudur?

Net olarak size kaç paraya geldi acaba?

Merhaba golftutkusu ailesi yakın bir zamanda yaklaşık 2 ay önce aracımı satmıştım (2016 comfort golf 1.6tdı dsg) almak istediğim araç yine golf olmuştu ama arabalar yerinde durmuyordu benzinli araca geçmeyi çok istiyordum ilk olarak baktığım 1.4tsı olmuştu hıghline sanruflu veya comfort sanruflu oldu sattığıma pişman oldum ikiside almış başını gidiyordu piyasa düşücek ötv indirimi gelicek diye beklerken 2.darbeyide sıfır araçlara zam gelince aldım 180-190a 2.el golfe vereceğime sıfır araç almaya karar verdim 

İlk önce sanruflu ve benzinli bir araç tercihimdi leon çok cazip geldi sonuçta vag grubu bir araç sıkıntı yaşamam diye bayi yolunu tuttum. Xcellence ilk tercihim oldu bir süre bekledim gelmedi artık fr veya xcellence olarak tercihimi değiştirdim

sonunda araç geldi fr kırmızı renk oldu pazartesi teslim alacağım inşallah ödemeyi bugün yaptım donanım eklenmiyor bildiğiniz üzere ama dikkatimi çeken bir husus bileniniz alanınız vardır diye düşünüyorum koltuk standart olarak yarı deri yarı kumaş geliyor . Alcantra ve deri opsiyon olarak geliyor fakat imzalamaları için gönderdiği kağıtta şu şekilde not gördüm En altta opsiyon olarak yazmışlar alcantra gelicek desek fiyatta herhangi bir farklılık yok bileniniz varsa bilgilendirirseniz iyi olur .Bu arada bir araç kendimize alırken bir araçta devletimize hayırlı olsun .hayırlı olsun dilekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum allah herkese daha iyisini nasip etsin Ekli dosyayı görüntüle 35869
Hayırlı olsun. Aracınız standart Fr koltukla gelecek. Ordaki notlar bilgi amaçlı. Şu paketle alınırsa alkantara gelir vs. Gibi. Eskiden Fr plus paketti sonra mat paket oldu vs. 

Hocam hayırlı olsun. En mantıklısını yapmışsınız.

Heyecandan sanırım birçok şeyi yazmamışsınız :)

Araç anladığım kadarıyla 1.5 TSI Leon FR DSG

Doğru mudur?

Net olarak size kaç paraya geldi acaba?
Çok sağolun .Evet doğrudur yazmayı unutmuşum 1.5tsı dsg fr 

207bin araç bedeli sigorta kasko 4500tuttu

3m seramik ön kaput kaplama farlar da dahil olmak üzere kaplanacak 3mde yapılıcak işlemler öyle böyle derken 214bine gelmiş oldu 

Hayırlı olsun. Aracınız standart Fr koltukla gelecek. Ordaki notlar bilgi amaçlı. Şu paketle alınırsa alkantara gelir vs. Gibi. Eskiden Fr plus paketti sonra mat paket oldu vs. 
Teşekkürler dedim acaba gelir mi diye yapacak bir şey yok :)

Hayırlı uğurlu olsun. 2-3 yaşındaki sadece sunrooflu dsg Highline 1.4 tsi Golf’lere yazılan fahiş fiyatlar ortadayken en mantıklı seçimi yapmışsınız. Şuan en alınabilir araç olarak duruyor 1.5 tsi Leon.

Seramik kaplama, ön kaput kaplama gibi işlemler servislerde hem pahalı hem de çok kaliteli ve özenle yapılmıyor, dışarıda butik olarak detailing yapan yerlerde yaptırmak daha iyi oluyor bilginiz olsun.  Kazasız belasız keyifli sürüşler.

Hayırlı uğurlu olsun. 2-3 yaşındaki sadece sunrooflu dsg Highline 1.4 tsi Golf’lere yazılan fahiş fiyatlar ortadayken en mantıklı seçimi yapmışsınız. Şuan en alınabilir araç olarak duruyor 1.5 tsi Leon.

Seramik kaplama, ön kaput kaplama gibi işlemler servislerde hem pahalı hem de çok kaliteli ve özenle yapılmıyor, dışarıda butik olarak detailing yapan yerlerde yaptırmak daha iyi oluyor bilginiz olsun.  Kazasız belasız keyifli sürüşler.
Teşekkürler ahmet hocam yolda golf gördüğümde bi ah çekmiyor değilim ama leon gelince gözüm görmeyecek çok fazla seramik ve kaput için çok yeri araştırdım özen gösterdim umarım memnun kalırım 

Teşekkürler ahmet hocam yolda golf gördüğümde bi ah çekmiyor değilim ama leon gelince gözüm görmeyecek çok fazla seramik ve kaput için çok yeri araştırdım özen gösterdim umarım memnun kalırım 
Servisler film kaplama, seramik gibi işleri fason bir yere yaptırır veya kendisi yapsa da özenli iş çıkarmazlar., özellikle film de çok kötü işçilikleri oluyor., mümkünse dışarda butik çalışan bir yerde yaptırın., bu tip yerler sadece sizin aracınızla ilgilenir., sizin aracın işi bitmeden diğer araca geçmez., acele iş yapmaz özenli şekilde yaparlar., serviste bu hizmetin yarısını bilee alamazsınız.. istanbul’da bu işleri layıkıyla yapan yerler var... aracınız hayırlı uğurlu olsun., Rabbim güzel günlerde binmeyi nasip etsin..

Servisler film kaplama, seramik gibi işleri fason bir yere yaptırır veya kendisi yapsa da özenli iş çıkarmazlar., özellikle film de çok kötü işçilikleri oluyor., mümkünse dışarda butik çalışan bir yerde yaptırın., bu tip yerler sadece sizin aracınızla ilgilenir., sizin aracın işi bitmeden diğer araca geçmez., acele iş yapmaz özenli şekilde yaparlar., serviste bu hizmetin yarısını bilee alamazsınız.. istanbul’da bu işleri layıkıyla yapan yerler var... aracınız hayırlı uğurlu olsun., Rabbim güzel günlerde binmeyi nasip etsin..
Çok teşekkür ediyoeum allah herkese daha iyilerini nasip etsin 3m uygulama merkezinde yaptırıyorum pozitif yorumlar yapılmış tanıdığım bir kaç kişide oraya gitti memnun kaldılar umarım aynı şekilde ben de memnun kalırım 😊

sonunda araç geldi (1.5etsı fr dsg)fr kırmızı renk oldu pazartesi teslim alacağım inşallah ödemeyi bugün yaptım donanım eklenmiyor bildiğiniz üzere ama dikkatimi çeken bir husus bileniniz alanınız vardır diye düşünüyorum koltuk standart olarak yarı deri yarı kumaş geliyor . Alcantra ve deri opsiyon olarak geliyor fakat imzalamaları için gönderdiği kağıtta şu şekilde not gördüm En altta opsiyon olarak yazmışlar alcantra gelicek desek fiyatta herhangi bir farklılık yok bileniniz varsa bilgilendirirseniz iyi olur .Bu arada bir araç kendimize alırken bir araçta devletimize hayırlı olsun .hayırlı olsun dilekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum allah herkese daha iyisini nasip etsin Ekli dosyayı görüntüle 35869
Hayırlı uğurlu olsun hocam, bence de mantıklı bir tercih yapmışsınız.

Lakin yeni aracınızın bir dezavantajı var, çok dikkat çekecek. :D

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.  (y)

Hayırlı olsun.Allah herkese nasip kısmet etsin. Şunu çok iyi biliyorum zam gelmeyen hiçbir şey yok. Herşeyin fiyatı artıyor aldın aldın alamadın öylece bakakalıyorsun... Kendi Golf Highline aracım ise 70 bin lira 2. Elde fiyatı arttı. Model biraz düşük sayılır km kullandıkça artıyor ama hep fiyatlar yukarıya doğru gidiyor. İyi birşey mi kesinlikle iyi değil... Herşey gönlümüzce olsun. Fotoğraf Şubat 2020 Fiyatıdır ☺️ Saygılarımla

FB_IMG_1582575529287.jpg

FB_IMG_1582575534076.jpg

• Beğen
Tepkiler: SCC
@altinoluksd Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın inşallah. Bu fiyata bu donanımı veren başka marka maalesef kalmadı, olan da leon dan daha alt sınıf modeller, o yüzden en güzel tercihi yapmışsınız. 

Hayırlı olsun 

Kazasız belasız iyi günlerde kullanın 

Aynı fabrikadan cikan araclar bakalim deneyimleriniz nasil olacak

Geri
Üst Alt