Jump to content

2014 KAZASIZ BOYASIZ 1.2 TSI MANUEL

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2014 Comfortline 1.2 Manuel

46 Bin Km'de

Çift J Kayar Sinyalli Led Far

Kayar ledli stop

6.5 Ekran Bluetooth Video Oynatma Mirror Link

Sürüş Konfor Paket

Son Bakım 34 Bin Km'de yapıldı

Muayene Aralık ayında yapıldı

12 Bin Km'den beri bendedir.

Orjinal Far Stop ve Ekran Kolilenmiş Şekilde Verilecektir

Telefon: 0507 501 46 78

Boya ve değişen: Yok

Fiyat: 205.000

FOTOĞRAFLAR:

IMG_20200702_115407.jpg

IMG_20200701_190556.jpg

IMG_20200701_191319.jpg

tarihinde Han78 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Han78 Assagidaki 2017 model mk 7.5 tungsten gri manuel comfort ekim sonunda 200.00 lira civarina satildi, suan piyasa durgun oldugu icin assagi yukari bu fiyata bulunuyor

200 bin liraya satilan 7.5

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym Zaten o civarlara vermeyi düşünüyorum,4-5 ay önce 165e anlaşmıştık birisiyle sonra bozdu pazarlığı bende satmaktan vazgeçtim amarok alicaktim o zaman için 120ye şimdi onlar 200ü geçmiş bizimki 200 anca nasıl iş ben anlamadım bu piyasayı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Han78 200 bine satilmasi mümkün degil, satilan arac 2017 model mk 7.5'tu, suanda 190-200 bine alinabilir temizligine göre ayni araba, sizin araba  max 180 bin liraya satilirki suan kimse araba almiyor, acil satmaniz gerekirse ölü fiyatina gider, ÖTV matrahi yilbasinda 140-150 bine cikar diye insanlar beklemede, araba almiyorlar (bende beklemedeyim, umut fakirin ekmegi) ben 20 bin lira fiyat düsürüp sattim sifir gibi arabayi

Golfler satilmiyor yeni kasa gelecegi icin, sari sitede hergecen gün ilana cikan golf sayisi artiyor ama satilmiyor, 2-3 ay önce hepsi kapis kapis gidiyordu

Fiyat düsüsü kalici mi olacak? Bunu mk8 fiyati belirler, sahsi fikrim mk7-7.5 fiyatlari yeni kasayla beraber "euro" bazinda düser, kendi arabama eylülde 30 bin euro fiyat bicmistim ve cok rahat satabilirdim ama gecen hafta 28400 euroya (kur: 9.15) sattim.

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym Yenisi gelse kim alabilcek en az 350 bin olur dolusunu alayım dedinmi 400ü geçer akıl işi değil oda bakalım acil degil benimkisi nakitte alabilirim amarok işte kullanmak için ama elimde 3 araç olmuş olacak o yüzden satma düşüncem var.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Han78 360 bine 1.5 tsi dsg tiguan life (comfortline) bayide hazir, kimse almiyor, mk8 1.5 dsg life suan bayide olsa max 300 bin lira olurdu, lansman fiyati olursa 280-290 bin lira olabilir, makyajli passatta yapmislardi, golf'te de yaparlar diye tahmin ediyorum

Mk 8 life 1.5 dsg'yi fabrikadan 15000 euroya alsa dogus, ötv 12000+kdv=31.860 euro yapar, 31.860*9.34= 297.500 lira yaparki dogus oto o arabalari euro 9 lirayken hedge etmistir. Ben yeni golfte süpriz fiyat bekliyorum. Tabiki YTD :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, 10ur yazdı:

Fiyatınız saçma derecede yüksek hocam :) yok artık öyle yükselme devri de bitti 

Yeni golf 8'in fiyatı tahminlerin üzeri bir fiyat olursa yükselme devri devam edebilir saçma dediğiniz fiyat normal gelebilir :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

araçlarımız birebir aynı, sadece km farkı olan aracımı (81000) bende 185'den sahibinden.com ve arabam.com üzerinden ilanını açacağım. ilandakine ek olarak logo geri görüş kamera, katlanır ayna, rcd330 vs.  var. hazır burada böyle bir ilan varken bende ekstra ilan açmayayım. ilgilenen arkadaşlar bana da yazabilir. :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

80-90-100 liraya 2005 civic satılıyor bu memlekette 80-90a eski kasa 2006-2007 focuslar satılıyor bunların yanında bedava bile bizim golfler fiyatlar öyle yazıyorlar satılmıyor diye düşünmeyin bu fiyatlara satanlar var etrafımda keyfimden yüksek yazmıyorum alacağım araç benimkinden daha fazla yükselmiş.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Hocam ilan tarihinizin üzerinden 3 ay geçtiği için biten ilanlara kaldırılmış görünüyor, yeni ilan açabilirsiniz.

Piyasa biraz daralmaya başladığı için istenilen fiyatlara satmak zor olabilir.

Mesela şu ilan fiyatı makul duruyor. Fav ekleyip takip edebilirsiniz bu fiyattan satılıyor mu diye kontrol etmek adına. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2015-golf-boyasiz-1.2-tsi-bmt-comfortline-plusk.ayna-pluscruise-plus17-jant-869381332/detay

3 saat önce, 10ur yazdı:

Hocam size saçma gelebilir fakat güzelce belirtmek varken bu şekilde yorum yapmak hoş değil. Yapıcı yorumlarda bulunursak daha iyi olur.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, 10ur yazdı:

Neye göre saçma...

Hatasız boyasız düşük km de nadir bulunacak araba...

Evet yaşı var ama koltuk altı cekmecesine kadar var 7.5 dan daha kaliteli geliyor bu araç bana 7.5 alip satmistim 2014 golfumle devam ediyorum benim gibi düşünen varsa sıfır ayarında alıp biner...

Yaşadığınız ülkede herşey normal burada yazılan 200 bin mi saçma:) 

Lütfen 300 de yazsa size uygun değilse yorum yapmazsınız her malın bir değeri vardır her malida isteğe değil değerini ödeyen alır...

Maşallah araba da çok güzel mis aynı araçtan bende de var fakat 104 binde aracımi çok seviyorum sizin araciniz da maşallah çok güzel değerini bilene değerini ödeyene nasip olur inş....

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Haktan yazdı:

Yeni golf 8'in fiyatı tahminlerin üzeri bir fiyat olursa yükselme devri devam edebilir saçma dediğiniz fiyat normal gelebilir :)

Valla hocam varsayım üzerine araç alınmaz. Şu an değeri bu değil. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...