GOLF 7 6.5'' Apple CarPlay Çin Menşeili Multimedya Ekran Hakkında

lutfu21

Üye
İsim
Lütfi Yılmaz
Merhabalar. 

Ben 2015 1.2 tsi midline plus aracıma 6.5 inç apple car play destekli cihaz akmak istiyorum.  Foruma baya baktım https://tr.aliexpress.com/item/32851111370.html şu linkteki cihazı önermiş çoğu kişi. Malum kur farkından dolayı ürün kargo vergi vs. masraflarla 1200 - 1300 tl'ye mal oluyor. Türkçeleştirmeye kalkarsan 1500 e çıkıyor fiyat olarak. Aliexpresten almak şu an için mantıklı gelmiyor o yüzden. Size sormak istediğim bu cihazı dili Türkçe olarak Türkiye'de alabileceğimiz bir yer var mı? Ya da elinde olan varsa bu post altından iletişime geçebilirse çok sevinirim. İkinci el olan varsa onuda tercih ederim Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar

@zulalyol da var sanirim hocam

Bende kendisinden almistim kur farkindan dolayı su an aliexpres den almak ve beklemeye değmiyor

Türkçe olarak hazir vardi galiba en son konuştuğumda

Merhaba bir soru sormak istiyorum bu cihazdan bende var fakat ikinci kez bu sorunla karşılaştım , sabah evden çıkarken sorun yoktu biyer durdum tekrar bindim kontak açtım ekran açılmadı manuel olarak açınca arabanın çalıştığını fark etmiyor sadece radyo çalışıyor direksiyondan kontrol çalışmıyor bilginiz varmı temassızlık mıdır?

Merhaba bir soru sormak istiyorum bu cihazdan bende var fakat ikinci kez bu sorunla karşılaştım , sabah evden çıkarken sorun yoktu biyer durdum tekrar bindim kontak açtım ekran açılmadı manuel olarak açınca arabanın çalıştığını fark etmiyor sadece radyo çalışıyor direksiyondan kontrol çalışmıyor bilginiz varmı temassızlık mıdır?
Ben daha takmadım o ekrandan kusura bakmayın yardımcı olamıyacam.

@zulalyol yok cihaz arabanın kontak açıldığını görmüyor akü ucunu söküp takınca oluyor fakat haftada bi falan gitmeye başladı

[mention]zulalyol [/mention] ne zamandandır seni ziyaret edeceğim ama nasip olmadı be usta.Hayat akışından fırsat bulamadım.

...

Geri
Üst Alt