2013 golf arka led stop yardım

10ur

Üye
İsim
Onur
Merhaba arkadaşlar 2013 model highline dizel otm golf aldım 2013 olduğu için led stop yok. Golf 7.5 led stop alıp taktırmak istiyorum. Kalite kalite olduğundan eminim en iyi marka model nedir ne tavsiye edersiniz ikinci olarak taktırırken ekstra bilmesi gereken nedir elektrikçinin kodlama yeni tesisat vs neler lazımdır sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için. Öneri ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar 

@10ur hocam sem tuning le iletişime geç kayar 7,5 led aldım çok memnunum tavsiye ederim kodlama yaptırmadan direk çalıştı benimki sadece iç taraftan bi kablo çekilmesi gerekiyor kayar oldugu için yarım saat toplam

@10ur hocam sem tuning le iletişime geç kayar 7,5 led aldım çok memnunum tavsiye ederim kodlama yaptırmadan direk çalıştı benimki sadece iç taraftan bi kablo çekilmesi gerekiyor kayar oldugu için yarım saat toplam
Merhabalar teşekkür ederim. Ellerinde yokmuş sanırım şu an için. 

Merhaba arkadaşlar 2013 model highline dizel otm golf aldım 2013 olduğu için led stop yok. Golf 7.5 led stop alıp taktırmak istiyorum. Kalite kalite olduğundan eminim en iyi marka model nedir ne tavsiye edersiniz ikinci olarak taktırırken ekstra bilmesi gereken nedir elektrikçinin kodlama yeni tesisat vs neler lazımdır sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için. Öneri ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar 
7 kasaya en çok yakışan stop kendi highline stopları bence hocam.

Aracı komple 7.5 yapacağım diyorsanız tamam ama yalnızca stop değişimi yapacaksanız bence kesinlikle orijinal 7 kasa highline stoplarından bulun.

7 kasaya en çok yakışan stop kendi highline stopları bence hocam.

Aracı komple 7.5 yapacağım diyorsanız tamam ama yalnızca stop değişimi yapacaksanız bence kesinlikle orijinal 7 kasa highline stoplarından bulun.
Merhabalar bende öyle düşündüm. 

magnet Marelli marka stop 2.900 TL bıraktı bi arkadaş montaj dahil sizce nasıl fiyat ?

yoksa 2.000₺ civarına satılan Çin malı mı alsam ne gibi fark var bilemedim. 

magnet Marelli marka stop 2.900 TL bıraktı bi arkadaş montaj dahil sizce nasıl fiyat ?

hocam magneti martelli orijinal üretici fiyat da çok iyi bence. replika almaya değmez. Replikalar yakından bakınca belli oluyor.

bu arada benim tavsiyem 7.5 stopları olur. Aracın havasını çok değiştiriyor. Onlarıda yetkili servisten ya da ender elektronikten alabilirsiniz. 

@yusuf bilgi paylaştığınız için teşekkür ederim. Aracım 2013 model golf 7 highline. Komple 7.5 yapmadıktan sonra sadece arkayı yapmayı istemedim. Bir de bütçem 2750₺ idi Magnet Marelli olunca 2900 a çıkacağım. Montaj + Vag kodlama + stoplar 2.900₺ diyor. Sizde onay verirseniz hayırlaşmak isterim teşekkürler. 

bu arada benim tavsiyem 7.5 stopları olur. Aracın havasını çok değiştiriyor. Onlarıda yetkili servisten ya da ender elektronikten alabilirsiniz. 
Bir de Magnet Marelli olduğunu nasıl anlayacağız 

Orijinal mi olduğunu nasıl anlarsınız bilmiyorum ama çin malı almayın fiyatlar bu şekilde ise.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf bilgi paylaştığınız için teşekkür ederim. Aracım 2013 model golf 7 highline. Komple 7.5 yapmadıktan sonra sadece arkayı yapmayı istemedim. Bir de bütçem 2750₺ idi Magnet Marelli olunca 2900 a çıkacağım. Montaj + Vag kodlama + stoplar 2.900₺ diyor. Sizde onay verirseniz hayırlaşmak isterim teşekkürler. 
Hocam orjinal üzerinde kabartmalı markalar olur. Eğer bütçe bu şekilde ise alın hocam. Ben stop da replika önermiyorum fiyat farkı az çünkü. Hayırlı olsun şimdiden

Oem  çıkma /  olmaz ise magnet marelli /   valeo yaygın değil.  bu 3 üründen birini alırsan   ön direksiyon kutu altından 3 adet  kablo çekilecek BCM den arka stoplara sonra ordada değişiklik var. Magnet marelli  4 üstünde fiyat takımı. Tesisat kablo  + kargo vs.. 5bin leri bulabilir.  Piyasadaki tayvan çinler felan su alıp buğu yapabilir. 3 binleri buluyor bu ürünlerde  BCM önden kablo çekmeye gerek yoktur. 

Unutmadan bu konuda kaygusuz oto necati abi yardımcı olacaktır. Oda magnet marelli aldı bende OEM Orjinal var.  Sağolsun birlikte hat çekip yaptık. 

Yapacaksanız 7.5 Facelift stopu yaptırın. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben de gorsellerdeki modellerden birisini yaptıracağım. Aracim resimlerdeki renk ve kasadan sizce hangi stoplari tercih etmeliyim? (Orijinal temin edecegim)

392D6226-734F-446E-911F-0EE2458FFC1A.jpeg

7C05646C-13C6-4DCD-B08F-3DCFF592D1CE.jpeg

7BAEB61F-B639-4264-8540-EE9D90FD1CA7.png

F458A6B4-7942-4293-B20B-1E5517BCB95C.jpeg

Geri
Üst Alt