Yangın tüpünüz var mı?

Yangın tüpünüz var mı?

• Var ve aktif.

Kullanılan: 17 50.0%
  • Var ama tarihi geçti.

Kullanılan: 5 14.7%
  • Yok.

Kullanılan: 12 35.3%

• Kullanılan toplam oy
    34

farukal

Katılımcı Üye

İsim
Faruk AL
Mevsim yaz ve öncelikle kendi can ve mal güvenliğimiz için yangın tüpü şart. Kendi aracımızda olmasa bile yolda giderken aniden bir yangına rastlama olasılığımız yüksek. En azından birbirimizin can güvenliği için bu anketi yapmak istedim. 

Mevsim yaz ve öncelikle kendi can ve mal güvenliğimiz için yangın tüpü şart. Kendi aracımızda olmasa bile yolda giderken aniden bir yangına rastlama olasılığımız yüksek. En azından birbirimizin can güvenliği için bu anketi yapmak istedim. 
Daha dün düşündüm bu durumu. Bi videoda denk geldim motorsiklet yanıyordu. Duran olmamıştı.

Bir de  taksi yangını vardı. Ona da etraftaki dükkanlardan  6kglik birkaç tane getirdiler ama zor söndürdüler.

Hatta 1 kg yeterli olmayacağını da düşünerek 1 dahakine 2 kg almayı düşünüyorum. Bagajda 2 tane 1 kg var. Biri yeni tarihi bitti. Birinin de s.k.t 2024.

Doğru kullanım da önemli. Zaten binek araçlarda 2 kg üstü taşımak zor. Olası yangında doğru yöne kullanmak da son derece önemli.

Olmazsa olmaz.

@ogzogz kesinlikle haklısınız. Bilinçli duruşunuzdan dolayı tebrik ederim...

Şöyle bir ürün var. Biara motosikletler için adı altında satılıyordu. Uygundu. Şimdi galiba hem yok olsa da 300 tl üzerinde ürün. 

Ürün hem küçük hem de 50 saniye 100 saniye dayanma şeklinde satılıyor. Bir ihtimal yangin ortasında kalsa kendiliğinden de çalışabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@farukal Aracımı yeni aldığım ilk 1 ay akıl tutulması yaşarcasına tüpsüz gezmişim. Bir şekilde aklıma nereden geldiyse sıfır araçla birlikte arkada yardım cantasında muhakkak vardır diye düşündüm, halbuki ne alakası var! 

Aldım hemen 1lt tüp, bagajda sağ göze tam sığıyor. 

2 dakika önce, ogzogz yazdı:

Şöyle bir ürün var. Biara motosikletler için adı altında satılıyordu. Uygundu. Şimdi galiba hem yok olsa da 300 tl üzerinde ürün. 

Güzel ürünmüş bakmak lazım satışı var mı acaba

var, alirken son kullanma tarihine dikkat edin, bauhausdan aldim 4 yil süresi vardi

Geri
Üst Alt