Naviin SmartBox ile Araç Media Sistemleri Çözümü

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
Merhaba Sevgili Golf Tutkunu Dostları;

Forum Üyelerimiz için vw  Golf araçlarımıza ve VW Grubuna dair her alan da Daima yeni bilgiler, , Gelişmeler ve Faydalı konular ile  Sizlere yardımcı olma noktasında Sürekli Gayret içerisindeyiz.Bugün Media kısmına el atacağız bu konumuzda. Yakın Arkadaşım olan Dr. Hİ-Fİ  Gürhan Bey ile birlikte 1-2 aydır Argesini Yapıp değerlendirmelerde Bulunduğumuz NAVİİN media çözümleri Cihazını Deneyimleyerek sizlerle Paylaşıyorum. Her Zaman eleştiri konusu olan Golf Araçlarımızın Media Ünitesini hep eksik ve yetersiz bulmuşuzdur. Gelişen Teknoloji ve Artan ve ihtiyac durumuna gelen Araç Mediaları Kısmında Güzel bir gelişme olduğunu düşündüğüm bu cihazdan sizlere bahsetmek ve yorumlarınızı da almak istedim.

****Cihaz Çalışabilmesi için  APP Connect Özelliği Açık olmalıdır****

Cihaz Adı : NAVİİN 

Cihazı Kullandım Kendi aracımda hem İphone hemde Andorid Akıllı cihazda deneyimledim. Şahsi Görüşüm özellikle Crak yapmak istemeyen İphone kullancılarına  Wİ*Fİ ile kablosuz bağlantısı büyük avantaj sağlamakta. Andorid  USB bağlantısı ile de çok başarılı zaten temelde Android bir Cihaz uygulaması. Güncellenebilir versiyon, İçerisinde TV izleme, Radyo, Navihasyon, Youtube , Chrome Tarayıcı yüklü. Dosya Yönetiminden Uygulamalar Yüklenebilmekte. Araç Media Kullancılarının Taleplerini çok rahatlıkla karşılayacak bir durumda.

İphone İOS ve  Samsung ,Tüm Android Akıllı telefonları Destekliyor.Arayüzü kullanışlı ve Hızlı Tepkileri var.

Kutu içerisinde GPS modül bulunmakta. Araca bağlantı kabloları ve USB mevcut.

Aşağıdaki video ve resimlerden uygulama adına bilgiler mevcut İzlemenizi tavsiye ediyorum :)  .Resimler Aracımı satmadan 1 gün öncesinde bana aittir.

Fiyat: 2750 TL olmakla birlikte ; Selamımı İleten , Golftutkusu Forum Üyelerimize 2600 TL.

Birden fazla alım gerçekleşirse forum içinde 2500 TL 

Firma Sahibi Gürhan Bey instagram ---  dr.hifi.09  

***********************************************************************************************************************************

Pozitif Bulduğum Yönleri;

Güncel Çözümler içerisinde En zahmetsiz ve Kolay Kullanıma Sahip olması

İphone için Kablosuz  Wİ-Fİ bağlanabilme, Andorid için USB ile direk bağlanma.

Hızlı Çalışması ve İçeriğinde Genel Uygulamaların hazır bulunması.

Orjinal mediaya Ekleme Kesme Biçme vb hiçbir işlem uygulanmaması ve Tek Tuşla Orjinal Media Ekranına Geçiş Sağlaması.

Cihazın Ergonomik bir yapıda olmasından kaynaklı Kolçak ,Bardaklık veya vites önü  eşya bölmesine rahatlıkla sığması.

Cihazı APP Connect Açık olan Tüm araçlarınızda kullanabilme, Taşıma  özelliği

USB den Film Müzik video oynatma özelliği

VW Grubu Araçlarda Çok daha başarılı performansı sunmakta , Diğer araç modellerine de uygulanabiliyor ( Toyota Reno- Nissan-BMW Vs)

***********************************************************************************************************************************

Fiyat Konusunda  Yorumum; belki daha ulaşılabilir olabilirmiş diye düşünmüyor değilim, Lakin Media çözümleri için Ödenen Paralara Şahit olunca ve yaptığı işlevi düşününce Çok da abartı olmadığı kanısındayım. Açık konuşmak gerekirse Normal bir Akıllı Telefon veya Normal bir Cihaz parasıyla aynı olsa da Yaptığı iş sanki  ücretini hak ediyor. Gürhan Bey de Sağolsun Elindeki imkanlar dahilinde biz Forum Dostlarımıza bu indirimi sağladı. 

Düşünen Arkadaşlarımız ve Bu tarz bir Çözüm arayanlar adına Faydası olacağından , Bilgi Tecrübe Paylaştıkça Artacağından ve Foruma Katkımızın devam etmesi adına Sizlerle Bu konuyu paylaştım. Umarım Hayırlı olur  birkaç arkadaşımız bile fayda görse memnun olurum.

Değerli yorum ve Sorularınızı Konu Başlığı altına yazarsınız dostlar.

Herkese Keyifli forumlar dilerim.

Resim ve Video Anlatım Linkini Alttadır.

20200716_225803.jpg

20200716_225816.jpg

20200716_225843.jpg

20200716_225854.jpg

20200716_225903.jpg

20200716_225933.jpg

20200716_225943.jpg

20200716_230109.jpg

20200716_230219.jpg

20200716_233652.jpg

20200716_233746.jpg

20200716_233820.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
App- Connect Açık olan veya Açtırmayı düşünen Arkadaşlar Konuya yaklaşabilirler :)   (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece Wireless Car play isteyenler için daha ucuz çözüm mevcut. Tabi bu kdar özellik yok. 

Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your US $5.00 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_BTO72V

Yusuf Hocam bu örnekte güzelmiş esasında.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Wireless Car play isteyenler için daha ucuz çözüm mevcut. Tabi bu kdar özellik yok. 

Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your US $5.00 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_BTO72V
Hocam bu ürün car play olan araçlarda kablosuz kullanım mı sağlıyor? Yoksa car play olmasa da kullanıma imkan mı veriyor?

Hocam bu ürün car play olan araçlarda kablosuz kullanım mı sağlıyor? Yoksa car play olmasa da kullanıma imkan mı veriyor?
Kablolu car play olan araçlara takılarak kablosuz car play olmasını sağlıyor . Ürünğ kullanmak için car play şart .

Kablolu Car play olmalı hocam. İlk nesli buglıydı biraz. Şimdi biraz daha stabil ürün galiba. Ben ilk neslini almıştım. 

Bu tarz cihazlar zamanla daha da gelişecektir.

Araç içi Media cihazları Akıllı Telefon gibi gelişmesinde önü açık görüyorum.

Ender Hocam Car Play açık olmadan da kullanılan cihazlar var piyasada..

Şahsen Car Play Aktifleştirme + Cihaz bütçesi farklı boyutlara gelebilir diye düşünüyorum.. Tabiyki bu zevkler ve renkler işidir.. 

Ben o şekilde bir cihaz alıp aynı özellikleri çok rahat bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.. Yeni nesildir eski nesildir bilemem ama kullanım açısından aynı özelliklerle birebirdir..

Düşünen arkadaşlar şiddetle de tavsiye ederim ;)  

Fiyat = Performans ( Konudaki tüm özellikler aktifdir ) 

Ender Hocam Car Play açık olmadan da kullanılan cihazlar var piyasada..

Şahsen Car Play Aktifleştirme + Cihaz bütçesi farklı boyutlara gelebilir diye düşünüyorum.. Tabiyki bu zevkler ve renkler işidir.. 

Ben o şekilde bir cihaz alıp aynı özellikleri çok rahat bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.. Yeni nesildir eski nesildir bilemem ama kullanım açısından aynı özelliklerle birebirdir..

Düşünen arkadaşlar şiddetle de tavsiye ederim ;)  

Fiyat = Performans ( Konudaki tüm özellikler aktifdir ) 

Bu cihazıda biliyorum. gayet başarılı.

Paylaştığım ürün daha küçültülmüş ve kablolardan arındırılmış olması ve sök tak niteliğinde avantajı bulunduğundan paylaştım.

Bir alternatif ve düşünenler için farklı çözümler arayanlara bilgilendirmek adına. Bura Bence önemli olan Kişinin ne istediği ve Elbette Fiyat Performans ürünleri olması. Düşünelim ki 10 çeşit lastik markası ebatı mevcut kullanıcı ne istiyorsa onu kullanması adına Ürün yelpazesi oluşması gibi birdurum. (y)

Bu cihazıda biliyorum. gayet başarılı.

Paylaştığım ürün daha küçültülmüş ve kablolardan arındırılmış olması ve sök tak niteliğinde avantajı bulunduğundan paylaştım.

Bir alternatif ve düşünenler için farklı çözümler arayanlara bilgilendirmek adına. Bura Bence önemli olan Kişinin ne istediği ve Elbette Fiyat Performans ürünleri olması. Düşünelim ki 10 çeşit lastik markası ebatı mevcut kullanıcı ne istiyorsa onu kullanması adına Ürün yelpazesi oluşması gibi birdurum. (y)
Kesinlikle haklısınız Ender Hocam Tşkler Saygılar  (y)

@Ender hocam size ait olan görseldeki mutimedyanızın parça kodu vs. bilgilerinide en üstteki açıklama kısmına ilave ederek düzenleyebilir misiniz?

@Ender hocam size ait olan görseldeki mutimedyanızın parça kodu vs. bilgilerinide en üstteki açıklama kısmına ilave ederek düzenleyebilir misiniz?
Aracımı Sattığımdan dolayı bu bilgi elimde mevcut değil hocam :)  

Media Cihazınızın marka model seri numarası pek de önemli değil bu uygulamada, esasında App Connect Açık olması yeterli Sistemin çalışması için. KEyifli Forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt