App-Connect Güncel Servis Fiyatı

Leon icin Cuma gunu sordum

Orjinal lisansli ürün
Dogus oto maslak : 1280 lira
Ender elektrik : 1280 lira + 100 lira işçilik

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bence Bu tip fırsatlar değerlendirilmeli. genel olarak 800-1200 tl arasında değişen APP connect aktivitesini yapmanızda fayda var. 

Yakında bir konu başlığında APP Connect açık olan araçlarda media ile ilgili güzel bir cihaz paylaşımı yapacağım.

Ar-Ge devam ediyor...Loading.....

Sözüm meclisten dışarı, fakat bu ürün bu kadar pahalı olmamalı ya! Bu olayın mantığı VW'den yanlış zaten. Sıfır araba alıyorsun Car-Play'de olsn diyorsun araba bi geliyor bi bakıyorsun aktivasyon istiyor???? İyide ben seçeneklerde istedim zaten car play olsun diye neden 2.kez ücret kesiliyor !? Bu günümüz oyunlarına benzemiş, Oyun ücretsiz ama içeriğindeki herşey paralı....Oyuna sahip oluyorsun fakat ekstra özellikler için ücret ödemen gerekiyor. Bu konuda VW yi anlamış değilim.

boş araca bile discover media koyarız ama sizin ülkenize appconnect yazılımı bile vermeyiz dercesine bir foto ile appconnect yükleme reklamı yapmışlar ya.... bravo.  

O paraya 3 tane araca app connect spor gösterge açıcak tanıdıklar var ama yine de siz bilirsiniz 

bende bunu gördüm ve sordum golf için geçerli mi? 

Gelen cevap: 

Golf modelimiz için eklenebilecek özellikleri de aynı şekilde fiyatlarıyla beraber en kısa sürede sayfamızda paylaşacağız. ☺️

Geri
Üst Alt