Fiyat/performans lastigi önerileri

murat_ds89

Üye
İsim
murat düşünceli
Arkadaslar öncelikle herkese merhaba. 2014 comfort aracimin fabrika cikisi lastikleri hala duruyor uzerinde(45 bin km) ve degistirmek istiyorum. Fiyat performans olarak kullanmis oldugunuz lastikler nasillar, ne almam gerekir, tecrübelerinizden yararlanmak isterim. 

simdiden tesekkürler :)

6 sene cok iyi gitmis catlama filan yok mu lastiklerdebirde nemarkaydi lastikleriniz

Hocam benim 2014 golf tede fabrika lastiği vardı dunlop 86 binde çatlama felan yoktu dişlerde fena deil hala duruyor  18 janta geçtiğim için kenara koydum

@murat_ds89 merhaba hocam. Hankook ventus prime 3 kullanıyorum 16 dover jantlarımda memnunum. 

Jant ebatınız nedir? Spor lastik, ince yanak, konfor. Hepsine göre değişir. İstediğiniz şey nedir mesela? Michelın pilot sport ince yanakta serttir ama iyi gider, primacy yumaşaktır çabuk aşınız konfor vardır. Gibiler çoğaltılır yani.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geçtiğimiz hafta 4 adet sava intensa uhp 2 225/45 r17 aldım goodyear'ın alt markası, gayet memnunum tanesini 350 lira civarına aldım. yumuşak hamurlu bir lastik.

falken ziex ze310 ecorun kesinlikle tavsiye ederim fiyat- performan ürünü ve çoğu lastikten sessiz.

lastik esnekliğini kaybetmiştir artık takur tukur ses yapar her çukurda. goodyear efficientgrip performance öneririm

@beratx 16 inc jantlarim (205/55/16). Konfor, fren mesafesi ve sessiz olmasini istiyorum hocam:)

Continental premium contact 6 (205/55/16) lastik aldım yakın zamanda memnunum. 17inc janta geçtiğimden dolayı satılıktır. Yaklaşık 1000-1500 km arası yol yapılmıştır.

Continental premium contact 6 (205/55/16) lastik aldım yakın zamanda memnunum. 17inc janta geçtiğimden dolayı satılıktır. Yaklaşık 1000-1500 km arası yol yapılmıştır.
@murat_ds89 yukarıdaki lastik anlaşırsanız olabilir. 

Konfor fren ve sessizlik düşünüyorsanız kesinlikle Michelin Primacy 4.

2 seneden fazladır kullanıyorum. Halen aynı hissiyat var. Hele ki eski lastikten geçince farka inanamazsınız.

Geri
Üst Alt