ana sayfa butonunda ki golfün yönü

Seastar76

Katılımcı Üye

İsim
Sea
arkadaşlar merhaba, bir tek benim mi gözüme batıyor bilemiyorum. ana sayfa da golfün yönü sola doğru dönse daha iyi olmaz mı? 

saygılar

8CFE12DD-780E-449E-BE44-4F25D23A7121.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 saatte 50 den fazla kişi okumuş,
ya adminler ? 
[mention=3697]AhmetCakmak[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] [mention=208]Ender[/mention] 
beyler yorum lütfen. teşekkürler 

Yönetimi devirelim ele gecirelim

Vaadlerimiz ilk iş logo duzeltme

Her yeni uyeden baklava tahsilatı

Merhaba selam demekten korkanlari direk uyelikten silme

Hocam yılların alışılmışlığıdır bu.. Ayrıca logo falan biryere kadar, önemli olan samimi forum ortamı.

Hocam websitelerinde logolar sola hizalı şekilde oluyor çoğunlukla ve bu yüzden logodaki siluette sola yaslı şekilde duruyor. Dolayısıyla şuanlık pek uygulaması mümkün değil, düşünceniz için teşekkürler. :)  

@HONEY Bu arada bu hafta adaya veda eden isim belli olmuş. :p

honey.jpg

Hocam websitelerinde logolar sola hizalı şekilde oluyor çoğunlukla ve bu yüzden logodaki siluette sola yaslı şekilde duruyor. Dolayısıyla şuanlık pek uygulaması mümkün değil, düşünceniz için teşekkürler. [emoji4] 
[mention=11839]HONEY[/mention] Bu arada bu hafta adaya veda eden isim belli olmuş. [emoji14]

/monthly_2020_07/honey.jpg.4ee4d149af4de41ec69a3ebf9fc0fc71.jpg
Haha süpersin

Yönetimi devirelim ele gecirelim

Vaadlerimiz ilk iş logo duzeltme

Her yeni uyeden baklava tahsilatı

Merhaba selam demekten korkanlari direk uyelikten silme
Logodan önce başka yenilikler gelmeli.

Mesela beğenmeme butonu.

Satılık alınık konuları ana sayfada görünmese daha iyi olacak gibi.

Yeni üyelere de önce ev sahipleri bi hoşgeldin dese daha bi şık olacak. 2016'da üye olan bir arkadaşın konusuna, 2019'da üye olan arkadaş hoşgeldin yazmış..

parmakların kemiği var halbuki.  :)

Ya da aynı tas aynı hamam.

Hatırı sayılır zaman geçirince forumda ister istemez gözden kaçmıyor.

Hocam websitelerinde logolar sola hizalı şekilde oluyor çoğunlukla ve bu yüzden logodaki siluette sola yaslı şekilde duruyor. Dolayısıyla şuanlık pek uygulaması mümkün değil, düşünceniz için teşekkürler. :)  

@HONEY Bu arada bu hafta adaya veda eden isim belli olmuş. :p

Ekli dosyayı görüntüle 35634
ben logonun solda olmasına değil golfün sola dönük olmasını teklif etmiştim

ben logonun solda olmasına değil golfün sola dönük olmasını teklif etmiştim
Evet dediğinizi anladım hocam ama yıllardır bu şekilde ve değiştirmenin de bir artısı olmayacaktır. Logo dışında her türlü öneri ve görüşü değerlendirebiliriz hep birlikte. Birkaç aya site arayüzünde daha modern tasarımla temel değişiklikler de olacak. 

Evet dediğinizi anladım hocam ama yıllardır bu şekilde ve değiştirmenin de bir artısı olmayacaktır. Logo dışında her türlü öneri ve görüşü değerlendirebiliriz hep birlikte. Birkaç aya site arayüzünde daha modern tasarımla temel değişiklikler de olacak. 
ara yüz değişecek ise silüet çocuk oyuncağı ))

Geri
Üst Alt