18” lastik sorunsalı.

beratx

Üye
İsim
Berat
Arkadaşlarım merhaba. 18 orjinal durbanlara üzerinde syron ile aldım. Lastikler henüz 6 aylık ama çok sert bir yapıya sahip. Daha konforlu yumuşak bir lastik almak istiyorum. Tercihen ne olırdu. Lastikçi arkadaşım kumho önerdi. Bütçem 2bin tl. Siz ne önerirsinix. Yumuşak doku ve konfor yönünden. Syron nexen gibi markaların sert oldugunu biliyorum. Yorumlarınız benim için değerlidir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlarım merhaba. 18 orjinal durbanlara üzerinde syron ile aldım. Lastikler henüz 6 aylık ama çok sert bir yapıya sahip. Daha konforlu yumuşak bir lastik almak istiyorum. Tercihen ne olırdu. Lastikçi arkadaşım kumho önerdi. Bütçem 2bin tl. Siz ne önerirsinix. Yumuşak doku ve konfor yönünden. Syron nexen gibi markaların sert oldugunu biliyorum. Yorumlarınız benim için değerlidir.

Konforlu lastikler Sava   / Falken. Bütce varsa Goodyear / Michelin. Forumda benzer konular var arama yaparsanız faydası olur.

Konforlu lastikler Sava   / Falken. Bütce varsa Goodyear / Michelin. Forumda benzer konular var arama yaparsanız faydası olur.
Lastik ile alakalı arama yaptım ama gün geçtikçe lastikler yenileniyor. Örneğin goodyear asy 5 eskilere göre nasıldır. Pilotsport4 kullandım çok patinaja düşüyor. Sert lastik. Kendimce cevap bulamadıgım için actım.

Assy 5 suan kullanıyorum 18 aracımda konforlu ve kaliteli lastik ama suan senın durumunda olsam Sava intensa uhp 2 alır takarım. Goodyear ın yan urunu herseyıyle 4/4 lük lastik.

@beratx

Moderatör tarafında düzenlendi:
Assy 5 suan kullanıyorum 18 aracımda konforlu ve kaliteli lastik ama suan senın durumunda olsam Sava intensa uhp 2 alır takarım. Goodyear ın yan urunu herseyıyle 4/4 lük lastik.
[mention=4630]beratx[/mention]
Kumho nasıl acaba? Fiyat olarak ta beni karşılıyot. Videoda da yumuşak lastikler arasında. Arkadaşım da öneriyor. Sanırım Bmw 1 ve 3 serilerinde renaultta çıkıyormuş. Ne dersiniz?

Kumho nasıl acaba? Fiyat olarak ta beni karşılıyot. Videoda da yumuşak lastikler arasında. Arkadaşım da öneriyor. Sanırım Bmw 1 ve 3 serilerinde renaultta çıkıyormuş. Ne dersiniz?

Ben sava alırım. Etiket değerleri ve kullanıcı yorumlarına bakmak gerekiyor. Kumho tecrübe ettiğim bir lastik değil malesef.

Takipteyim. Abimin aracina pretoria aliyoruz. Haliyle 18 lastik de alinacak. Bizim araclarda orjinal durban jantlar 225 40 18 92 Y XL ile mi geliyor? Yoksa 92W ile mi 

Ekleme : Abimde Sava veya Debica dusunuyor. Benim aracta 205 55 16 PC6 Var. Ben abimin de pc6 almasını istiyorum ama galiba sava alicak. Fena lastik değil etiket olarak. Size de eğer bütçeniz varsa Pc6 oneririm. Nokian powerproof için de sessiz diyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Marka olarak kesinlikle Michelin ama model olarak bence PC6 iyidir ha ben ne kullanıyorum diye sorarsanız Primacy 4 kullanıyorum gayet güzel yumuşak sessiz 91V olanı biraz dert çok yumuşak isterseniz H alın derim 

F30 aracımı aldığımda syronun lastikleri vardı . Kumho ps71 lere geçince resmen arabanın kaderi değişti . Kesinlikle değiştirin derim .

dün aracıma michelin 225/45 r17 94y xl pilot sport 4 lastik aldım, xl almamın sebebi yolların bozukluğundan dolayı idi, sizin lastik daha ince olduğundan xl almanız gerekiyor diye düşünüyorum.

saygılarımla

225 40 18 Nexen Nfera Su1 kullanıcısı olarak gayet memnunum 

2000 e kumho semperit olur zaten ben 17inc 3 tane hankook gecen hafta 1600e aldim 4 tane kumho 1500demisti  biraz aklim gitti ama sonra vazgectim en azindan kulladigim lastik hankook

dün aracıma michelin 225/45 r17 94y xl pilot sport 4 lastik aldım, xl almamın sebebi yolların bozukluğundan dolayı idi, sizin lastik daha ince olduğundan xl almanız gerekiyor diye düşünüyorum.

saygılarımla
Hocam mazur görün xl farkı nedir? Bilmiyorum
lastik konusunda zayıfım.

Geri
Üst Alt