Golf 7 Dsg arızası

Clonare

Yeni Üye
İsim
Kemal
Merhaba arkadaşlar 

Dün aracı çalıştırdım daha 50 m gitmeden ekranda 3-5 saniye vitesi P'ye alın aracı terk edin uyarısı çıktı. Ama ardından hemen kayboldu. Vites geçişleri falan sorunsuz. Araç 2016 39 bin km'de servis bakımlı. Neden böyle bir arıza vermiştir hemen gitmiştir ekran da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Geçenlerde aracım manuel olduğu halde ekranda "Aracı sadece P konumunda terk edin" uyarısı aldım kan ter içinde kaldım.

Gözümü açtım ki kabusmuş 😂 şükürler olsun Allah'ım manuel aldığım için deyip tekrar uykuya daldım...

Upvote 0
hahaha büyük şehirde büyük zorluk manuel bende daha çok sevmeme rağmen almadım otomatik aldım. ama kafamı karıştırdı  şu durum servis randevusu da 2 hafta sonra cıkıyor 

Upvote 0
@Kysr038 Kayseri'de hayat size güzel, manuel aracla Istanbul trafigine cikin kabusu görürsünüz, kan ter icinde kalirsiniz B)
Çok haklısınız. 

Bugün çift şeritli yolda kaza vardı. 500 mt kadar dur kalk yaptık, eziyet gerçekten...

Upvote 0
Geçenlerde aracım manuel olduğu halde ekranda "Aracı sadece P konumunda terk edin" uyarısı aldım kan ter içinde kaldım.

Gözümü açtım ki kabusmuş 😂 şükürler olsun Allah'ım manuel aldığım için deyip tekrar uykuya daldım...
Kayseride otursam kesinlikle DSG araç alırdım. Patlaması imkansız bence oralarda :)  

Upvote 0
Aynı sorun bendede vardı vitesi altında vites kutusuna bağlı bir şalter ver vites konumunu okuyor onun değişmesi ile sorun çözüldü parçayı servisten 350 TL ye aldım sanayide tanıdık ustama değişimini yaptırdım 2 ay oldu bir daha "aracı sadece P konumunda terk edin" uyarısı almadım. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt