DSG aparat değişimi Ve DSG yazısı boyama

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Yaklaşık 2 ay önce kadar açtığım bir konu vardı, DSG aparatı hakkında. 

Aliexpressten ısmarlamış olduğum aparat 2 ayın sonunda geldi, montajını yaptım, eski aparatıda çıkarıp deneme amaçlı eşimin kırmızı ojesi ile boyadım, aslında tam olarak istediğim bu olmasa da istediğime yakın bir sonuç elde ettim sayılır. Bu uygulamayı yeni olan aparat için de uygulayacağım. 

20200715_154708.jpg

20200715_155119.jpg

20200715_155102.jpg

20200715_155930.jpg

@Recep Gül renksiz hali hafif gölge yaparak belli oluyor. Kırmızı da yakışmış. Sonuçta gösterge ve multimedyada kırmızı tonlar olabiliyor. Diğerini de siyah yaparsanız değişimli olarak kullanabilirsiniz. 

Elimizde siyah oje bulunmadığı için kırmızıda karar kıldık, ve bitmiş hali bu şekilde. İlk denemeye göre biraz daha istediğim gibi oldu diyebilirim. Aslında benim istediğim üzeri jel tarzı birşeyle kaplı gibi duruyordu onun için özel bir kalem var sanırım. 

Neyse şimdilik böyle de güzel oldu galiba. 

20200715_190831.jpg

20200715_192243.jpg

20200715_192249.jpg

20200715_192305.jpg

Güzel ince bir dokunuş olmuş
bana kalırsa körüğün dikişleri kırmızı olsaymış daha iyi olurmuş
)

Güzel ince bir dokunuş olmuş
bana kalırsa körüğün dikişleri kırmızı olsaymış daha iyi olurmuş
)
Ah işte :) onuda değiştirmeyi istiyorum ama, elim o kadarına yatkın değil maalesef. Topuz elimizde kalmasın sonra :D  

Ama  dikişleri kırmızı keçeli bir kalemle boyamak aklıma gelmiyorda değil :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla fena değilmiş hocam, ama o kadar köklü bir değişimi şuan düşünmüyorum. Ama ürünü listeye ekledim. 
Hocam köklü değişim dediğiniz şey sadece topuz aslında :)  Fazlasına gerek yok. Aracı aldığım günden beri bu topuzun yakışmadığını, ucuz durduğunu düşünüyorum sürekli. Bakmamaya çalışıyorum çok :(  

Ah işte :) onuda değiştirmeyi istiyorum ama, elim o kadarına yatkın değil maalesef. Topuz elimizde kalmasın sonra :D  

Ama  dikişleri kırmızı keçeli bir kalemle boyamak aklıma gelmiyorda değil :)
Hocam elinize sağlık, körüğün dikişleri için de kırmızı cd kalemi iş görebilir. Koltuğun dikişlerini komple boyanan var. :)

@Recep Gül gayet başarılı olmuş hocam, ben beğendim :)  bence eskinin üzerine bir kat siyah atın o da siyah kalsın :)  güle güle kullanın :)  

Geri
Üst Alt