Araç kumandasından cam açıp kapatma yapmıyor

İsim
EROL
Aracımın aküsü boşaldığı için şarj ettirmiştim ondan mı kaynaklı bilmiyorum kumandadan cam açıp kapatma yapmıyor ayarlardan tüm camları aktif halede getirdim olmadı

Aracınıza binin, yarım kontak yapın, cam kapama düğmesi ile cam kapalıyken 5 saniye ile 10 saniye arası çekili tutun, tüm camlara aynısı yapın, daha sonra kumanda ile deneme yapın deneyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Aracımın aküsü boşaldığı için şarj ettirmiştim ondan mı kaynaklı bilmiyorum kumandadan cam açıp kapatma yapmıyor ayarlardan tüm camları aktif halede getirdim olmadı
1-ilk önce foruma girip -tanışma sayfasında kendinizden bahseder

2- konu açarkende bir merhabayı çok görmezseniz her sorunuza cevap verilir. 

iyi forumlar 

Upvote 0
1-ilk önce foruma girip -tanışma sayfasında kendinizden bahseder
2- konu açarkende bir merhabayı çok görmezseniz her sorunuza cevap verilir. 
iyi forumlar 

Bu yüzden bilsem bile cevap yazmiyorum

Upvote 0
Aracınıza binin, yarım kontak yapın, cam kapama düğmesi ile cam kapalıyken 5 saniye ile 10 saniye arası çekili tutun, tüm camlara aynısı yapın, daha sonra kumanda ile deneme yapın deneyin.
1-2 gundur benimde sıkıntı vardı  Denedim düzeldi teşekkürler  👍

Upvote 0
@ogzogz tek tek mi yapıyoruz anlattığın olayı , her cama sırayla cami kapattıktan sonra 5-10 saniye arası çekili mı tutuyoruz ve her camdan sonra kontağı çıkarıp diğerine mı geçiyoruz ?

Upvote 0
@Aliyano62    :D   hocam kontağı aç öyle kalsın camı kapat kapattıgın an 10 saniye basılı tut kontak öyle kalsın diğer cama geç sonra aynı şekilde bütün camları yap 

Upvote 0

Sürücü kapısında 4lü cam kumandasından arka arkaya yapın 

Upvote 0

Geri
Üst Alt