Jump to content

M8 360 Led 6000K H7 (Çift J ve U Far İçin Uygun)(Kullanıcı Videosu ve Fotoğraf)

Recommended Posts

• İleti 109
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ürün Adı:  M8 360 Led 6000K  Detaylar: Led kısmının ince uzun olmasından dolayı Çift J farlara ve U farlara tam oturur. Diğer farların da tamamına uyacağını düşünüyorum duy farkı olmaması halinde

@muhammedakguneshocamdan aldığım ledi bu akşam denedim hiç zerre ışık olmayan yerden geçtim aydınlatma harika hele uzunlarda tartışmasız sellektör olayı da çok iyi halojene nasıl katlandım anlamış değ

Masallah iyi stok Magazada yok bu kadar led Hayırlı satışlar hocam

Konudaki görseller

2 saat önce, mbonat yazdı:

Konudan bağımsız olarak . Merceksiz farda iyi bir aydınlatma sağlayan led hala çıkmadı mı ?

bildiğin üzere mk7lerde viraj aydınlatma h7 merceksiz yapıda. led ile şu çizgiyi alabilyorum :) 

IMG_20200114_165256.thumb.jpg.1e2b8a0f5fa8200b6815c87fbd9b36a0.jpgIMG_20200114_165245.thumb.jpg.c4bdb45675f985a4251b69966f7d13b3.jpg

tarihinde mustafacagri tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, muhammedakgunes yazdı:

@mbonat hocam var, göz almıyor, çizgi oluşturuyoruz diyorlar. duvara maksimum 5 metre durup bakın çizgi var bu göz almaz diyorlar ama yolda arkanızdan gelsin o araç. herrr türlü göz alıyor...  o yüzden bana göre o durum biraz zor

Hocam halojene lede ben karşıyım akşamları böyle biri önümden geliyorsa uzunları açıyorum . Son zamanlarda dediğiniz gibi çok reklam yapıyorlar deneyen var mı merak ettim açıkcası . Eski golfüme halojen üst seviye ampül takmıştım buna da takıcam ama güzel dağıtmayan led çıktıysa led alayım dedim .

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, mustafacagri yazdı:

bildiğin üzere mk7lerde viraj aydınlatma h7 merceksiz yapıda. led ile şu çizgiyi alabilyorum :) 

IMG_20200114_165256.thumb.jpg.1e2b8a0f5fa8200b6815c87fbd9b36a0.jpgIMG_20200114_165245.thumb.jpg.c4bdb45675f985a4251b69966f7d13b3.jpg

Gayet iyi duruyor benimkilerde h7 olması lazım ampül olarak ne kullanıyorsun vag kablon varsa sadece onları etkinleştirip bana bi resim atabilir misin 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mbonat yazdı:

Gayet iyi duruyor benimkilerde h7 olması lazım ampül olarak ne kullanıyorsun vag kablon varsa sadece onları etkinleştirip bana bi resim atabilir misin 

çinden almıştım zamanında csp leddi. ısrarla merceksiz farda bu tarz görüntü alınamaz diyenlerdendim :)  hala da öyle diyenlere örnek olarak kendi aracımdaki fotoları atıyorum :) ama buna deneme yanılma yoluyla ulaştım tabi. benim aracımda böyle çizgi verirken başkasında vermeyebilir :) foto çekip sadece onlar da yanarken ekleyeyim tabii.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@mustafacagri 

58 dakika önce, mustafacagri yazdı:

çinden almıştım zamanında csp leddi. ısrarla merceksiz farda bu tarz görüntü alınamaz diyenlerdendim :)  hala da öyle diyenlere örnek olarak kendi aracımdaki fotoları atıyorum :) ama buna deneme yanılma yoluyla ulaştım tabi. benim aracımda böyle çizgi verirken başkasında vermeyebilir :) foto çekip sadece onlar da yanarken ekleyeyim tabii.

aldığın linkinde atarsan denemiş olurum 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar bende bu ledlerden iki takım aldım. Şuan kendi aracıma taktım karşılaştırma yapmak içinde foto bırakıyorum. Yanlız fotolar gündüz akşama doğru çekmiştim. Fotoda soldaki 360 derece led sağdaaki niken evo serisi.

Bence bir merceğe led olarak takılabilecek en iyi ampullerden biri diyenilirim.

A6535458-F271-423D-A0CE-912F6C4671A8.jpeg

39245479-D331-453C-8A3C-7C3A558E5036.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, Seastar76 yazdı:

@mustafacagri herkes ışıklara bakıyorda, tesisatçının taşıyıcı kolonları o şekilde katletmesini kimse görmüyor mu? 

İzmir depremi daha yeni geçti, Allah korusun 

Uyarınız için gerçekten çok teşekkür ederim hocam, gerçekten son derece hassas ve mühim bir konu. Yapıları gereği etraftaki betona müdahale ne derece etkiler bilmiyorum fakat ilk attığım foto duvar boyanmadan önce,sonrakiler duvar boyandıktan sonraki halleri. Dışta kalan beton kısmına müdahale edilmiş gibi duruyor fakat iç kısımdaki demirlere temas yok. Yine de sorun teşkil eder mi şüphelendim :( 

ek olarak şimdi tekrar incelediğimde ilk fotoya göre kolonun daha da genişlediğini gördüm. Kenardaki o işlemler düzgün dursun diye sanırım üstüne tekrar alçı atılıp boyanmış gibi. öyle olunca borular baya içe girmiş gibi duruyor. Borunun ilk fotodaki duruşuna göre yorumlayabilir misniz ?

tarihinde mustafacagri tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@mustafacagri Bi 4-5 cm’den fazla müdahale edilmiş gibi görünüyor.Paspayı denilen pay ortadan kalkmış. Aslında en zararlısı da bu. Demirin korumasının kaldırılmış olması demek. Çürümeye çok müsait durumda görünüyor maalesef 

tarihinde muhammedakgunes tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, muhammedakgunes yazdı:

@mustafacagri Bi 4-5 cm müdahale edilmiş gibi görünüyor.Paspayı denilen pay ortadan kalkmış. Aslında en zararlısı da bu. Demirin korumasının kaldırılmış olması demek. Çürümeye çok müsait durumda görünüyor maalesef 

hocam konunuzu baltalamayayım daha fazla. çok teşekkür ederim. pm atıyorum size 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@mustafacagri taşıyıcı kolonlara ne şekilde olursa olsun müdahale edilmez diye biliyorum. alçı ile anca üste makyaj olur , yani göz boyama.

konuyu baltalamak ise yazdıklarımız, baltalayalım varsın, ilerde binada olası yıkım vs, allah korusun diyelim tekrar. orası garaj/ sığnak olduğunu göre bina en az 4-5 katlı? hala anlamış değilim hangi amaçla o şekilde boru geçirilir!!!

tarihinde Seastar76 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Seastar76 yazdı:

@mustafacagri taşıyıcı kolonlara ne şekilde olursa olsun müdahale edilmez diye biliyorum. alçı ile anca üste makyaj olur , yani göz boyama.

konuyu baltalamak ise yazdıklarımız, baltalayalım varsın, ilerde binada olası yıkım vs, allah korusun diyelim tekrar. orası garaj/ sığnak olduğunu göre bina en az 4-5 katlı? hala anlamış değilim hangi amaçla o şekilde boru geçirilir!!!

kesinlikle müdahale edilmemeli ben de öyle düşünüyorum. işin garip yanı düz duvarda boruyu içe gömme çabası yokken kolona gelince boruyu içeri gömüp estetik yapma durumuna girmiş "usta".  

garajı komple toparlatalım diye zemin,duvar boyası,depo vs yaptırdık. o aşamada tabi böyle yerlere de alçı yaparak üstüne boya atılmış, boru iyice içte kalmış. borunun olduğu yerdeki derinliği yine foto çekip yükleyeyim ne derece mahvedilmiş diye. bina 4 katlı bu arada

4 dakika önce, muhammedakgunes yazdı:

@Seastar76 konuyu baltalayalım onun önemi yokta, kolonu baltalamasalarmış keşke :/ 

taşıyıcı kolon tamiratı diye bir uygulama var. Eğer demirleri açıkta hava ile temas halinde ise bu işlem gerekecektir 

Rabbim herkesi korusun. vardır her işte bir hayır, bir led vesile oldu diyelim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: OGZHN92
      Ürün Adı:  Golf 7 Halojen Far Takımı
      Detaylar:  2014 modelden çıkma, orjinal Golf 7 halojen farları, sökme takma hatasızdır. Ufak tefek deformeler var. Kesinlikle su alma, sızdırma, buğu yapma gibi sorunu yoktur. ULED taktırdığım için satıyorum. Orjinal ampulleri de içindedir.  Son fiyattır. Nakit ihtiyacından acil satılık. 
      Fiyat:  800₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: bnyamnclak
      Ürün Adı:  GTİ FAR TAMPON PANJUR
      Detaylar:  İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM EDİLİR ŞEHİR DIŞINA ALICI ÖDEMELİ KARGO ÇIKARTILIR
      BOYA KODU : LC9A
      Fiyat:  
      TAMPON 1900₺  ( SATILDI ) : @Omer58
      SADECE PANJUR 220₺
      FAR 1900₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: muhammedakgunes
      Ürün Adı:  Mk7 - 7,5 Ayna Kayar Led Takımı (smoke model) 
      Detaylar:  Herkese merhabalar, görseldeki ürünler satılıktır. 2 takım mevcuttur.
      iyi forumlar diliyorum  
      Fiyat:  300
      Fotoğraf:  

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı :  STARK Full Power H7 Led Ampul
      Detaylar :  1 yıl kullanılmıştır (5 bin km). Aydınlatma gücü ve ışık renginden çok memnundum, rengi bembeyaz.
      Konum   :  Ümraniye-Zeytinburnu/İSTANBUL
      Fiyat       :  300 TL  250 TL
      Fotoğraf

• Yazan: Dodo
      Aracim tek J ledli, Highline oldugu icin cift J yapmak soket degisimi gerekiyor, sizce deger mi? Performans kaybi olur mu?? 

• Yeni Oluştur...