Jump to content

M8 360 Led 6000K H7 (Çift J ve U Far İçin Uygun)(Kullanıcı Videosu ve Fotoğraf)

Recommended Posts

• İleti 109
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ürün Adı:  M8 360 Led 6000K  Detaylar: Led kısmının ince uzun olmasından dolayı Çift J farlara ve U farlara tam oturur. Diğer farların da tamamına uyacağını düşünüyorum duy farkı olmaması halinde

@muhammedakguneshocamdan aldığım ledi bu akşam denedim hiç zerre ışık olmayan yerden geçtim aydınlatma harika hele uzunlarda tartışmasız sellektör olayı da çok iyi halojene nasıl katlandım anlamış değ

Masallah iyi stok Magazada yok bu kadar led Hayırlı satışlar hocam

Konudaki görseller

40 dakika önce, Aliyano62 yazdı:

@frknyldrm bundan bahsediyorum evet h7 360 full power diye geçiyor , bunun lumeni diğerine göre daha yüksek , biri 9600 , bu full power 12.000

Onu bilmiyorum hocam ama ciddi bir fark olacağını zannetmiyorum.

Çift J farda Stark Full Power 360 kullanan varsa karşılaştırma yapmak isterim kendi aracımla.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@frknyldrm Sendeki nedir furkan, M8 360 mı? Bende şu anda Stark 360 Takılı.

Daha iyi bi led buldum aslında ama Bende ki BiXenon perdeli Mercek, yani kısa uzun aynı çanakda tek mercek, iç çanak^da ampul yok yani, ondan dolayı kullanmadım. Kısa Uzun ayrı olan mercekde Kısa Far için yeni bulduğum ledin sonuçları süper.

Bi gün gel Stark & M8 karşılaştıralım ama ikisi birebir aynı ürün, ikisinide elime alıp iyice inceledim :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, CemK yazdı:

@frknyldrm Sendeki nedir furkan, M8 360 mı? Bende şu anda Stark 360 Takılı.

Daha iyi bi led buldum aslında ama Bende ki BiXenon perdeli Mercek, yani kısa uzun aynı çanakda tek mercek, iç çanak^da ampul yok yani, ondan dolayı kullanmadım. Kısa Uzun ayrı olan mercekde Kısa Far için yeni bulduğum ledin sonuçları süper.

Bi gün gel Stark & M8 karşılaştıralım ama ikisi birebir aynı ürün, ikisinide elime alıp iyice inceledim :D

Atölye Semih'ten almıştım Cem Abi, M8 360.

Ben de aynı diye biliyorum ama Muhammed hocam aşağıdaki mesajda aynı değil demiş.

Farlarımız aynı değil ama, kıyas sağlıklı olur mu?

Bende uzunları hem kısalardan hem uzunlardan yapıyor.

On 31.10.2020 at 10:54 AM, muhammedakgunes yazdı:

@ZUKERMAN Bana sorarsanız Stark’ınki ile M8 360 aynı led değil. Bir defa ben karşılaştırmak için sipariş vermiştim aynısı geldi, onun haricinde de kim almaya gittiyse fotoğraf attıysa full power diye gösterdikleri M8 360 tan farklı yapıdaydı... photon hakkında bilgim yok... 

çift j far xenona uyumlu üretildiği için her led olmuyor sığmıyor yuvasına.(Piyasadaki ledlerin %90’ı girmiyor) 

Baş kısmı ince olan ledler tercih etmelisiniz... 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Aliyano62 bundan bahsediyorsanız bu uyar, ama yalnızca full power yazmanız uymaz anlamına geliyor. düz fullpower olan kalın bayağı, girmiyor. full power 360 giriyor... 

hocam bu arada lümen değerine çok bakıyorsunuz, tamamen yalan yanlış o değerler :) tamamen yani :) hiç bakmayın onlara benden size söylemesi :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, muhammedakgunes yazdı:

@frknyldrm sadece stark full power yazdığı için uymaz dedim abi, çünkü stark fullpower denilen senden aldığım led abi :) o uymuyor. 360’ ı uyuyor ama 

Evet anladım hocam senin hangi ampulden bahsettiğini. :like:

Adamlar da bir garip, farklı ampulleri aynı şekilde isimlendirmişler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, muhammedakgunes yazdı:

@frknyldrm en iyisi bi fotoğraf yapmak lazım, şu fotoğraftaki çift j ye uymaz sığmaz, şu fotoğraftaki uyar diye :D 

Klasik Full Power ampulün çift j fara girmediğini stark da bilmiyor, bana uyar demişlerdi montajda game over olduk. :)

Biz yaşayarak öğrendik, forumdaşlar öyle olmasınlar diye tecrübelerimizi aktarmaya çalışıyoruz. :like:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 06.11.2020 at 5:25 PM, CemK yazdı:

Hepsi aynı gelmiyor olabilir orasini bilemem tabii :)

tam olarak konu bu işte. ben istedim karşılaştırmak için, aynısı geldi.ama daha önce de yazdım, kim bana starktan aldım diye fotoğraf attıysa benim elimdeki üründen değildi, geçen tucson u olan bir abi geldi benden aldı, benden önce stark a uğramıştı.h7 full power 360 diye gösterdikleri ürün bu bendekinden değildi. @frknyldrm konu tam olarak bu yani. o yüzden aynı değil diyorum. ama aynı da çıkabiliyor 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@muhammedakgunes başkan yanlış anlamazsanız birşey soracağım lümen nedir aracın üzerindeki aydonlatma mesafesi odaklama mesafesinin noktası ışın gücü bunların tammına lümen denir diyorsunuz ya starkla karşılaştırdım diye stark bunun iki katı bu 4300 lümen stark 9600 lümen bizzat cihazla kendim ölçtüm birde bunun kelvını starka göre birazdaha beyaz buda demek oluyorki yağmurda tamemen sıkıntı fiyat olarak güzel fiyat vermişsin bende stark var şahsen o paraya vermem 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@temizonur0122  benim sislere çözüm varmı bu işleri yapıyorsunuz anladığım kadarıyla

6 dakika önce, temizonur0122 yazdı:

@Tracy299 https://www.youtube.com/channel/UC7jcdHDaLG0RB1rIFo2YNEw kanalımı izlemenizi tavsiye ederim 

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@temizonur0122 biz de stark ile bu bendeki ürünü iki araçta da takılı halde yan yan getirip aynı mesafeden ölçtük. Lüx değeri aynı çıktı.Ürün aynı ürün olduğunu düşünüyorum , istanbuldaysanız gelin birlikte deneyelim :) şayet biz denedik.

Lüx değerinin aynı çıkması geriye kalan tüm birimleri bitirir.En önemlisi odur çünkü. Türkiye’de yazdıkları lümen değerlerine inanıp inanmamak size kalmış, ben hiçbir şekilde inanmıyorum. Aynı ürüne 20bin yazan da var, 10bin yazan da var. Fakat hiçbiri doğru değil, benim görüşüm bu şekilde

tarihinde muhammedakgunes tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: OGZHN92
      Ürün Adı:  Golf 7 Halojen Far Takımı
      Detaylar:  2014 modelden çıkma, orjinal Golf 7 halojen farları, sökme takma hatasızdır. Ufak tefek deformeler var. Kesinlikle su alma, sızdırma, buğu yapma gibi sorunu yoktur. ULED taktırdığım için satıyorum. Orjinal ampulleri de içindedir.  Son fiyattır. Nakit ihtiyacından acil satılık. 
      Fiyat:  800₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: bnyamnclak
      Ürün Adı:  GTİ FAR TAMPON PANJUR
      Detaylar:  İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM EDİLİR ŞEHİR DIŞINA ALICI ÖDEMELİ KARGO ÇIKARTILIR
      BOYA KODU : LC9A
      Fiyat:  
      TAMPON 1900₺  ( SATILDI ) : @Omer58
      SADECE PANJUR 220₺
      FAR 1900₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: muhammedakgunes
      Ürün Adı:  Mk7 - 7,5 Ayna Kayar Led Takımı (smoke model) 
      Detaylar:  Herkese merhabalar, görseldeki ürünler satılıktır. 2 takım mevcuttur.
      iyi forumlar diliyorum  
      Fiyat:  300
      Fotoğraf:  

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı :  STARK Full Power H7 Led Ampul
      Detaylar :  1 yıl kullanılmıştır (5 bin km). Aydınlatma gücü ve ışık renginden çok memnundum, rengi bembeyaz.
      Konum   :  Ümraniye-Zeytinburnu/İSTANBUL
      Fiyat       :  300 TL  250 TL
      Fotoğraf

• Yazan: Dodo
      Aracim tek J ledli, Highline oldugu icin cift J yapmak soket degisimi gerekiyor, sizce deger mi? Performans kaybi olur mu?? 

• Yeni Oluştur...