Jump to content

M8 360 Led 6000K H7 (Çift J ve U Far İçin Uygun)(Kullanıcı Videosu ve Fotoğraf)

Recommended Posts

• muhammedakgunes changed the title to M8 360 Led 6000K H7 (Çift J ve U Far İçin Uygun)(Kullanıcı Videosu ve Fotoğraf)

• İleti 109
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ürün Adı:  M8 360 Led 6000K  Detaylar: Led kısmının ince uzun olmasından dolayı Çift J farlara ve U farlara tam oturur. Diğer farların da tamamına uyacağını düşünüyorum duy farkı olmaması halinde

@muhammedakguneshocamdan aldığım ledi bu akşam denedim hiç zerre ışık olmayan yerden geçtim aydınlatma harika hele uzunlarda tartışmasız sellektör olayı da çok iyi halojene nasıl katlandım anlamış değ

Masallah iyi stok Magazada yok bu kadar led Hayırlı satışlar hocam

Konudaki görseller

4 saat önce, muhammedakgunes yazdı:

işin kötü yanı, M8 vs yazınca forumun sayfası çıkıyor. Sahibindende görenler bu konuyu da görüyor.Dolayısıyla forumda şu fiyat bende o fiyattan istiyorum diyorlar.Ne diyorsunuz hocam bu konuda @frknyldrm :D :D :D 

Foruma özel fiyattan almak için üyelik+50 mesaj şartı getirebilirsiniz hocam. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

@muhammedakgunes hocamdan 1 adet satın aldım, gayet güzel memnunum tavsiye ederim :like: Halojenden sonra devrim. Montaj aşamasında da Yardımları için kendisine çok çok teşekkür ederim. Ayrıca karşıdan gelenlerin arkasına durduklarımın vs gözünü almıyormuş denedim :)) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, golfmk7fan yazdı:

@BUSAH merceksiz fara mı takmıştınız ampülü ? Buna rağmen göz almıyorsa gerçekten başarılı sayılır 

Hayır hocam çift j mercekli far 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merceksiz farlara takılan led veya xenon ürünler ne yaparsanız yapın karşı tarafın gözünü alır ve rahatsız eder. Göz almaması için gereken şartlar ya halojen takacaksınız. Ya da mercekli bir far alıp ister xenon ister led kullanacaksınız...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Herkese günaydın.M8 360 ile stark full led 360 sanırım aynı ürün oluyor doğru mudur?Bir de Photon Milestone var (replika j fara uyuyorsa?) acaba hangi ürün daha iyidir? Çift j replikaya geçme niyetindeyim başlamadan önce bir kaç şey öğrensem iyi olacak.

tarihinde ZUKERMAN tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ZUKERMAN Bana sorarsanız Stark’ınki ile M8 360 aynı led değil. Bir defa ben karşılaştırmak için sipariş vermiştim aynısı geldi, onun haricinde de kim almaya gittiyse fotoğraf attıysa full power diye gösterdikleri M8 360 tan farklı yapıdaydı... photon hakkında bilgim yok... 

çift j far xenona uyumlu üretildiği için her led olmuyor sığmıyor yuvasına.(Piyasadaki ledlerin %90’ı girmiyor) 

Baş kısmı ince olan ledler tercih etmelisiniz... 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cevaplar için teşekkürler.Ukoled;far,montaj ve led ampul için 3500 tl fiyat verdi.Semtuning far ve montaj için 2900 tl fiyat verdi.Edirne'de oturduğum için yolumu İstanbul'a düşürmem gerek.Bakalım o zamana kadar fiyat ne olur.Burada taktırsam sıkıntı çıkar mı bilemedim.

tarihinde ZUKERMAN tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 31.10.2020 at 2:22 PM, ZUKERMAN yazdı:

Cevaplar için teşekkürler.Ukoled;far,montaj ve led ampul için 3500 tl fiyat verdi.Semtuning far ve montaj için 2900 tl fiyat verdi.Edirne'de oturduğum için yolumu İstanbul'a düşürmem gerek.Bakalım o zamana kadar fiyat ne olur.Burada taktırsam sıkıntı çıkar mı bilemedim.

Semtuning montaja karışmıyor diye biliyorum, size kim montaj dahil fiyat verdi hocam?

Montajı nerede yaptırıyorlarmış?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: OGZHN92
      Ürün Adı:  Golf 7 Halojen Far Takımı
      Detaylar:  2014 modelden çıkma, orjinal Golf 7 halojen farları, sökme takma hatasızdır. Ufak tefek deformeler var. Kesinlikle su alma, sızdırma, buğu yapma gibi sorunu yoktur. ULED taktırdığım için satıyorum. Orjinal ampulleri de içindedir.  Son fiyattır. Nakit ihtiyacından acil satılık. 
      Fiyat:  800₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: bnyamnclak
      Ürün Adı:  GTİ FAR TAMPON PANJUR
      Detaylar:  İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM EDİLİR ŞEHİR DIŞINA ALICI ÖDEMELİ KARGO ÇIKARTILIR
      BOYA KODU : LC9A
      Fiyat:  
      TAMPON 1900₺  ( SATILDI ) : @Omer58
      SADECE PANJUR 220₺
      FAR 1900₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: muhammedakgunes
      Ürün Adı:  Mk7 - 7,5 Ayna Kayar Led Takımı (smoke model) 
      Detaylar:  Herkese merhabalar, görseldeki ürünler satılıktır. 2 takım mevcuttur.
      iyi forumlar diliyorum  
      Fiyat:  300
      Fotoğraf:  

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı :  STARK Full Power H7 Led Ampul
      Detaylar :  1 yıl kullanılmıştır (5 bin km). Aydınlatma gücü ve ışık renginden çok memnundum, rengi bembeyaz.
      Konum   :  Ümraniye-Zeytinburnu/İSTANBUL
      Fiyat       :  300 TL  250 TL
      Fotoğraf

• Yazan: Dodo
      Aracim tek J ledli, Highline oldugu icin cift J yapmak soket degisimi gerekiyor, sizce deger mi? Performans kaybi olur mu?? 

• Yeni Oluştur...