Jump to content

muhammedakgunes

M8 360 Led 6000K H7 (Çift J ve U Far İçin Uygun) 5 Set Satılık (Kullanıcı Videosu ve Foto’lu)

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Ürün Adı:  M8 360 Led 6000K 

Detaylar: Led kısmının ince uzun olmasından dolayı Çift J farlara ve U farlara tam oturur. Diğer farların da tamamına uyacağını düşünüyorum duy farkı olmaması halinde. 

Ben kendim çift J farda kullanıyorum çok memnunum. Aşağıdaki fotoğraf benim çekimimdir. Başka video ve fotoğraflar eklenecektir :) Bu led ile bi kaç video bulunmaktadır forumda, başka kullanıcıların yüklediği videolar :)  

Stark Fullpower 360 fiyatı 550₺

Atölye Semih fiyatı 600₺’dir. 
Tamamen aynı üründür. Stark alıp karşılaştırdığım da oldu :) 

Konum:  İstanbul elden teslim- Diğer illere kargo (alıcıya ait anlaşmam ile 11₺)

Fiyat:  450₺  (Dileyene iyzico üzerinden taksitli) 

Fotoğraf:  

C86B8D87-9D65-4304-A6F3-A32CB21941B6.jpeg

2D5645FC-D34D-448C-9551-902C3301EA26.jpeg

A1FD412F-5C3A-43C8-B72C-93A359E96C46.jpeg

B4270D9A-0CE6-48F8-A75F-AEAD34B74B45.jpeg

5A077F73-3679-45F8-B3B0-1AFB960936D6.jpeg

tarihinde muhammedakgunes tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, muhammedakgunes yazdı:

Ürün Adı:  M8 360 Led 6000K 

Detaylar: Led kısmının ince uzun olmasından dolayı Çift J farlara ve U farlara tam oturur. Diğer farların da tamamına uyacağını düşünüyorum duy farkı olmaması halinde. 

Ben kendim çift J farda kullanıyorum çok memnunum. Aşağıdaki fotoğraf benim çekimimdir. Başka video ve fotoğraflar eklenecektir :) Bu led ile bi kaç video bulunmaktadır forumda, başka kullanıcıların yüklediği videolar :)  

Stark Fullpower 360 fiyatı 550₺

Atölye Semih fiyatı 600₺’dir. 
Tamamen aynı üründür. Stark alıp karşılaştırdığım da oldu :) 

Konum:  İstanbul elden teslim- Diğer illere kargo (alıcıya ait anlaşmam ile 11₺)

Fiyat:  450₺  (Dileyene iyzico üzerinden taksitli) 

Fotoğraf:  

C86B8D87-9D65-4304-A6F3-A32CB21941B6.jpeg

2D5645FC-D34D-448C-9551-902C3301EA26.jpeg

A1FD412F-5C3A-43C8-B72C-93A359E96C46.jpeg

B4270D9A-0CE6-48F8-A75F-AEAD34B74B45.jpeg

5A077F73-3679-45F8-B3B0-1AFB960936D6.jpeg

Güzel fiyat, hayırlı satışlar hocam.

Ben Atölye Semih'ten almak zorunda kalmış gibi oldum, yoksa sizden temin ederdim.

Yalnız atölye semihtekinin tam olarak aynısı değil, sizin ürününüzde ledleri muhafaza eden cam bir kısım var. Onun dışında kutusu vs. aynı gördüğüm kadarıyla.

Çift j farı olanlar veya far almayı düşünenler için güzel ürün. :like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, frknyldrm yazdı:

Güzel fiyat, hayırlı satışlar hocam.

Ben Atölye Semih'ten almak zorunda kalmış gibi oldum, yoksa sizden temin ederdim.

Yalnız atölye semihtekinin tam olarak aynısı değil, sizin ürününüzde ledleri muhafaza eden cam bir kısım var. Onun dışında kutusu vs. aynı gördüğüm kadarıyla.

Çift j farı olanlar veya far almayı düşünenler için güzel ürün. :like:

Foruma özel bu fiyat hocam :) atölye semihle arada iyi fiyat farkı var cidden :) 

güle güle kullanın hocam, önemli olan memnun kalmanız :) 

Ben temin ederken ledleri muhafaza etmeyen camsız model de vardı fakat bu daha kaliteli görünüyor diye bunu tercih ettim :) Stark’tan ise bir defa satın alıp karşılaştırmıştım, tek fark kutusuydu :) onlar yeni kutu yaptırmışlardı kendi isimlerinin olduğu :) 

Teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, realunreal yazdı:

@frknyldrm ben 600 tl vermiştim .. iyi fiyat ihtiyacı olan kacırmasın 

Genel bir geridönüş olması açısından soruyorum hocam alacak kişilere tavsiye eder misiniz? Memnun musunuz? :) 

teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ürünü replika j farda kullanıyorum çok memnunum renk ve aydınlatma çok güzel fiyatta uygun tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Han78 yazdı:

Ürünü replika j farda kullanıyorum çok memnunum renk ve aydınlatma çok güzel fiyatta uygun tavsiye ederim.

Evet ikimiz de almadan önce çok araştırmıştık en iyi bunu bulmuştuk :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 Satıldı , 2 Eklendi.

Şuanda 5 Set Mevcut.

Sarı sitede 500₺ ilanda.

Foruma özel 450₺ devam :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 Satıldı , 2 Eklendi.
Şuanda 5 Set Mevcut.
Sarı sitede 500₺ ilanda.
Foruma özel 450₺ devam [emoji4] 
Masallah iyi stok

Magazada yok bu kadar led :)

Hayırlı satışlar hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@muhammedakguneshocamdan aldığım ledi bu akşam denedim hiç zerre ışık olmayan yerden geçtim aydınlatma harika hele uzunlarda tartışmasız sellektör olayı da çok iyi halojene nasıl katlandım anlamış değilim :)

IMG_20200717_215609.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, furkanmk7 yazdı:

@muhammedakguneshocamdan aldığım ledi bu akşam denedim hiç zerre ışık olmayan yerden geçtim aydınlatma harika hele uzunlarda tartışmasız sellektör olayı da çok iyi halojene nasıl katlandım anlamış değilim :)

IMG_20200717_215609.jpg

Cidden çok iyi olmuş, bendeki bu kadar iyi değil gibi sanki :P :D güle güle kullan :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Videolar taze taze geldi :) 

@sonmohican Burak’ın çekimidir.  Performansını merak edenler için güzel video oldu. Eline sağlık @sonmohican 

tarihinde muhammedakgunes tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dodo
      Aracim tek J ledli, Highline oldugu icin cift J yapmak soket degisimi gerekiyor, sizce deger mi? Performans kaybi olur mu?? 
    • Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı :  STARK Full Power H7 Led Ampul
      Detaylar :  1 yıl kullanılmıştır (5 bin km). Aydınlatma gücü ve ışık renginden çok memnundum, rengi bembeyaz.
      Konum   :  Ümraniye-Zeytinburnu/İSTANBUL
      Fiyat       :  300 TL   
      Fotoğraf

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı :  STARK H11 Led Ampul (Uzunlar için)
      Detaylar :  Taktırırken dikkatimden kaçmış, üzerindeki led yapısı farklıymış. Bu sebepten uygun fiyata veriyorum ama aydınlatmadan yana bir problem yaşamamıştım.  
      Konum   :  Ümraniye-Zeytinburnu/İSTANBUL
      Fiyat       :  100 TL
      Fotoğraf  

• Yazan: Erhan21e
      Dün gece bi kazaya karıştım aracı kaskodan mı yaptırsam yoksa çıkma far bulabilirmiyim abiler sorarım size help plz tamaş 8-9 bin fiyat verdi kasko nish oto bakırköy e yönlerdirdi ama fiyat veremedi kasko yolluyor parçaları dedi. 

• Yazan: muhammedakgunes
      Ürün Adı:  Mk7 - 7,5 Ayna Kayar Led Takımı (smoke model) 
      Detaylar:  Herkese merhabalar, görseldeki ürünler satılıktır. 2 takım mevcuttur.
      iyi forumlar diliyorum  
      Fiyat:  300
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...