Dolu Dolu R-Line Paket ve sonucu...

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Az önce başlıktada belirtiğim gibi dolu dolu bir R-Line seçimi yaptım. Canlısnı görmek lazım tabii. Sunroof'undan tutun geri görüş kamerası vs. Bazı seçeneklerin seçenize gerek kalmadan STANDARTTIR. Yazması şaşırtmadı değil, Gerçi kaput amortisörünü seçemiyorsun o da ayrı bir konu.....
Herneyse sipraişimin Toplam tutarı (Sağ altta) ve aylık ödeyeceğim miktar(Solda) bu şekilde çıktı.

121212.JPG

Peşinat ne kadar acaba.

Çünkü toplam tutarı taksit tutarına bölünce 143 ay yapıyor.

Tr fiyatını düşünemiyorum bile. 500 bin i bulur sanırım

Peşinat ne kadar acaba.

Çünkü toplam tutarı taksit tutarına bölünce 143 ay yapıyor.

Tr fiyatını düşünemiyorum bile. 500 bin i bulur sanırım
Peşinat'ı bayiler belirliyor diye biliyorum, Fakat  40bin euro civarı fiyat için 10 yada 15 bin peşinat isteyebilirler hocam. Fazlası olmaz. Benm araç içinde 15 bin istemişlerdi. 

Hocam sizde aracın dibindesiniz ? Korkmayın aracı bizden önce gidip görüp not verdiniz diye KISKANMAYIZ

internetten fiyat burda da gözüküyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam sizde aracın dibindesiniz ? Korkmayın aracı bizden önce gidip görüp not verdiniz diye KISKANMAYIZ

internetten fiyat burda da gözüküyor
Yok hocam, töbe görmedim, gerçi gittim 1 kez, fakat virüsten dolayı araç kapıları kilitliydi kimse içine giremiyordu, ben notumu daha lansmanı izlediğimde vermiştim. Sonrasına gerek kalmadı. 

Yok hocam, töbe görmedim, gerçi gittim 1 kez, fakat virüsten dolayı araç kapıları kilitliydi kimse içine giremiyordu, ben notumu daha lansmanı izlediğimde vermiştim. Sonrasına gerek kalmadı. 
Aracı değiştirme düşünceniz varsa., bence bir de yeni Audi A3 type 8Y bi bakın derim., kokpit efsane olmuş, kaputta amortisörlü

Aracı değiştirme düşünceniz varsa., bence bir de yeni Audi A3 type 8Y bi bakın derim., kokpit efsane olmuş, kaputta amortisörlü
Yok hocam şuanki aracım zaten 3 yıllık, önümüzdeki yıllarda daha kullanmayı düşünüyorum. Belki çocuk biraz daha büyürde sığmazsak o zaman bu önerinizi hatırlarım. Fakat size komik gelebilir ama Berlin'de audi fiyatları benzer segmentlerinin yanında acayip uçuk oluyor. Ben aracı 30bin euro ya aldım, almadan önce audi ye bakmıştım aynı opsiyonlaara sahip audi 45 bin euroydu... Audi 3.planda benim nazarımda :)

@forzaGilles Bahsettiğniz araç bu sanırım

@Recep Gül 

@forzaGilles

45 bin eurolar ? Ucuk rakamlar

Güncel almanya audi web sayfasının fiyatları aşağıda 

Boştan / doluya donanımlar

A3/advance/sline

Advance 1.5 dsg 150 lik  bir YENİ a3 için almanyanın %20 vergisini çıkıp Tr nin vergilerini koyduğumuza max 330-335 bandına tr ye girecek gibi gözüküyor ama her zaman almanyanın satış fiyatına göre hesaplamalarda genelde 15-20 bin daha ucuza giris yapıyor tr ye

Yani bayide 315-320 olma ihtimali yüksek

Screenshot_20200711-224133.png

45 bin eurolar ? Ucuk rakamlar

Güncel almanya audi web sayfasının fiyatları bunlar 

Boştan / doluya donanımlar

A3/advance/sline

Advance 1.5 dsg 150 lik  bir a3 için almanyanın %20 vergisini çıkıp Tr nin vergilerini koyduğumuza max 330-335 bandına tr ye girecek gibi gözüküyor ama her zaman almanyanın satış fiyatına göre hesaplamalarda genelde 15-20 bin daha ucuza giris yapıyor tr ye

Yani bayide 315-320 olma ihtimali yüksek

Ekli dosyayı görüntüle 35453
Alla alla, ilginç, benim baktığım audi modeli neydi acaba?  Hatırlayamadım ama inanın 45 Bin euro yazdığını biliyorum. Ve bana 3 yıl önce pahalı geldi, yani golfü gördükten sonra. Ama şuanki paylaştığınız resimde fiyatlar uygun gibi görünüyor. Canlı bayiiye gidip bakmak lazım. 

Yani en pahalısı diyebileceğimiz Sline 35.350 ve gayette alınabilir.

iyi rakam 41b € burada 328b ₺ vergi ıvır zıvır 700b ₺ olur herhalde 

Geri
Üst Alt