Servisten sonraki kuruntular

solucan84

Üye
İsim
Ismail
Merhabalar. Gecende arabamdaki bazi islemler icin ozel servise verdim. Teslim aldigimda her kosesini kontrol ediyorum ve bu varmiydi, bu yeni mi oldu, acaba bu parcayi degistirmislermi gibi kuruntular aklimdan cikmiyor.

Her kaputu actigimda ozellikle farlarin uzerine bakardim ama yeni farkina vardigim bir sey gordum. Sag farin ustunde olan sol farda yok. Acaba bunun ne oldugunu bilen, solda olmalimi olmamali mi? Yorumlarinizi bekliyorum.

20200710_234344.jpg

20200710_101807.jpg

O parça sadece şöför tarafında var. Silecek suyu ile ilgiliydi sanırım. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Ama tek tarafta olduğu kesin.

şüphelenmeyin ki benim araçta da aynı şekilde

bı arada yanlız değilmişim

aracı emanet edince şurasına şunu mu yaptılar

parça mı değişti

yoksa değişöedi mi vs vs vs 😳

Selamlar  o metal tek taraflı olur bende de öyle kaput için içinden çelik tel geçiyor.  Far sökerken genelde  o metal plakada sökülür. 

Normal bir durum aracınızın garantisi bitmişse özel serviste yaptırın.  En iyi yağ ve filtre setini alarak. Ne konulacağını görürsünüz.

Yorumlariniz icin tesekkurler. Icime su serpildi.

Bu soruyu biri bana sorsaydi, o parcanin her iki tarafta da olduğuna iddiaya girebilirdim. Bir cok kez baktigim ve ne oldugunu dusundugumu hatirliyorum :) .

Yorumlariniz icin tesekkurler. Icime su serpildi.
Bu soruyu biri bana sorsaydi, o parcanin her iki tarafta da olduğuna iddiaya girebilirdim. Bir cok kez baktigim ve ne oldugunu dusundugumu hatirliyorum[emoji4].
Hadi girelim iddiaya baklavasina

Hadi girelim iddiaya baklavasina
Abi kurbanın olayım şu İstanbul buluşmasını organize et de seni baklavaya boğalım. Senin yüzünden Golf forumunda karşımıza arabayla ilgili reklamlar çıkacağına baklava reklamları çıkıyor. 😂 

Abi kurbanın olayım şu İstanbul buluşmasını organize et de seni baklavaya boğalım. Senin yüzünden Golf forumunda karşımıza arabayla ilgili reklamlar çıkacağına baklava reklamları çıkıyor. [emoji23] 
Hahaha

Basgannları bekliyoruz organizasyon için

Midye baklava da çok güzel yaaa içi kaymaklı

Boğun beni boğun

ac027394d7fde8c490eb8b78e0c268bc.jpg

Merhabalar. Gecende arabamdaki bazi islemler icin ozel servise verdim. Teslim aldigimda her kosesini kontrol ediyorum ve bu varmiydi, bu yeni mi oldu, acaba bu parcayi degistirmislermi gibi kuruntular aklimdan cikmiyor.

Her kaputu actigimda ozellikle farlarin uzerine bakardim ama yeni farkina vardigim bir sey gordum. Sag farin ustunde olan sol farda yok. Acaba bunun ne oldugunu bilen, solda olmalimi olmamali mi? Yorumlarinizi bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 35437

Ekli dosyayı görüntüle 35438
Aynı takıntı bende de var hocam, ne olacak bu halimiz bilmiyorum. :)

Hata bulduktan sonra daha da kötüleşiyor işler.

Yetkili servis de olsa adam gibi iş yapmadıkları için oluyor hep bunlar. Kimseye güvenemiyoruz.

Geri
Üst Alt