Lastik Basınç Uyarısı!

mchtuc

Üye
İsim
Mücahit Uc
Merhaba arkadaşlar, can sıkıcı bir sorunum var. Golf 7 aracıma android ekran takılmış. Ekran orijinal olmadığı için lastik basınç uyarısını kapatamıyorum, ne yapmalıyım? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha basit yol lastiklerin havasını tamamlayın uyarı sonsun hocam 

Upvote 0
@Mertcan33 denediniz mi bunu ? Multimedyadan 'SET' yapmadan düzeltme yapılacağını sanmıyorum.

Upvote 0
@ogzogz eski aracım clio 4 aracimdan denedim aşağı yukarı aynı mantık olduğu için yorum yaptim.. 

Upvote 0
@Mertcan33 anladım. Deneyimlemişseniz olma olasılığı var. Eğer söylediğiniz gibiyse, daha önceki havayı tutturmak zor olur ancak tutarsa da hareket edince uyarı silinecektir. Yani durduğu yerde havayı tutturdum, uyarı silinsin olmaz. Bi kaç km yapınca geçerse sizin tavsiye tutar. Golf'te de deneyimleyen olursa paylaşırsa iyi olur.

Upvote 0
@ogzogz eski ekran yok ama ikinci el bir tane almam gerekiyor sanırım. Söküp takmam meşakkatli bir iş değil sanırım? Kendim yapabilir miyim? 

Upvote 0
@mchtuc takacagin alet bilesen korumaya girecektir, onu kaldirtman lazım sanki önce. Bilesen koruma kalmadan sifirlama yapiyormu bilmiyorum ama benim eski cihaz duruyo, İstanbul'daysan takar deneriz.

Upvote 0
@mchtuc yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi, bütün lastikleri ölçün, hangi lastik diğerlerinden daha düşük ise onu da diğerleri kadar hava basıp, 1 km kadar kullanın belki düzelir. Eğer düzelmezse başka bi fikrim yok 

Upvote 0
Bide bunu set etmenin vag yada vas la yolu vardir bencenteyp vs ugrasmadan ama 🤔

Upvote 0
Evet, buradan çıkan sonuç bana göre, eğer aracınıza orjinallerden farklı bir cihaz takacaksanız, vites etrafına, set ve esp tuşu eklemek yerinde bir davranış olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

@CemK 

@mchtuc takacagin alet bilesen korumaya girecektir, onu kaldirtman lazım sanki önce. Bilesen koruma kalmadan sifirlama yapiyormu bilmiyorum ama benim eski cihaz duruyo, İstanbul'daysan takar deneriz.
Bileşen koruma vs hiçbir bilgim yok. Evet İstanbul’dayım. Neresinde yaşıyorsunuz? Özelden yazıyorum :)

Upvote 0

Geri
Üst Alt