Halk arasında martı spoiler

maşallah alırsın da zırt-pırt konu açıp konu kirliliği yapmasak? 

P.S. oettinger onun asıl adı

Teşekkür ederim sağolasın 🙏🏻 Değiştirmeyi düşünüyorum zaten plakalığı onu da piano black düşünüyorum 

@Mecalone benimde aracım stokken ilk yaptığım şeydi.. Sonradan gözüme baya bir apaçi işi gelmeye başladı. Söktürdüğümde ise aracımın boyasını kaldırmıştı kendisi 😊😊.

Ama tabi zevk meselesi, içinize sindiyse gerisi ıvır zıvır gelir. 

Hayırlı olsun.. 

maşallah alırsın da zırt-pırt konu açıp konu kirliliği yapmasak? 

P.S. oettinger onun asıl adı
Sohbet amaçlı yazıyorum senden başka rahatsız olan yok sanırım 😏 ayrıca konu başlığında belirttiğim gibi “halk arasında”

@Mecalone benimde aracım stokken ilk yaptığım şeydi.. Sonradan gözüme baya bir apaçi işi gelmeye başladı. Söktürdüğümde ise aracımın boyasını kaldırmıştı kendisi 😊😊.

Ama tabi zevk meselesi, içinize sindiyse gerisi ıvır zıvır gelir. 

Hayırlı olsun.. 
Ben önce seramik kaplama yaptırdım seramiğin üzerine teroson ile yapıştırdım çıkarırken sorun olmaz diye düşünüyorum ya teşekkür ederim 🙏🏻

Sohbet amaçlı yazıyorum senden başka rahatsız olan yok sanırım 😏 ayrıca konu başlığında belirttiğim gibi “halk arasında”
zaten önceki açtığın -martı spoiler konusunda da paylaşmışsın aynı resimleri.  11 saatte aldığın beğeniler yetmedi galiba

aga dost acı söylermiş objektif bakacak olursak bence yakışmamış renk kırmızı olsaydı aracın belki daha çok sportif gözükebilirdi. 

tabi zevkler ve renkler tartışılmaz güle güle kullan. 

Geri
Üst Alt