2018 highline 2019 comfortline'a karşı.

2. El arabada herzaman daha temizi hangisi ise tercihim o olurdu. Comf. Alıp aradaki 8 bin ile far jant ve farları sonra dan değişim yaparım.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Blanxing Sonradan taktıracağınız farlar orijinali gibi olmayacaktır. Comfortta olmayan diğer opsiyonları ekleyeyim deseniz astarı yüzünden pahalıya gelir. Hiç düşünmeyin highline alın.

Ama mutlaka iyi bir ustaya ya da ekspertiz firmasına gösterin. Malum sarı sitede yalan dolandan bol bişi yok son zamanlarda. 

Comfortline ile highline arasinda 8 bintl fark var. Highline daha pahali. Comfortline 199 bandinda :(

highlineda en cok hosuma giden ozellik on farlar. Comfort alip orijinal çift j far yaptırabilir miyim serviste?
Orijinal çift j'nin size maliyeti minimum 15 bin lira olur hocam.

Bence de kesinlikle highline tercih etmelisiniz. Temiz ise

Highline alınır, birde opsiyon varsa tadından yenmez

@Blanxing

Bugün bir dsg sorunun maliyeti cok fazla,  en son bir arkadasin dsg sorununda servis bakimli olmasina ragmen 4000 lira aldilar

Standart Highline ve paketli  Comfortline arasinda  farlar-stoplar, replikalar ile 5 bin liraya halledersiniz ama sorun cikma ihtimali var, ben sahsen degistirmiyorum( eger orjinal far-stop istiyorsaniz comfortun yanindan gecmeyin!!) Dijon jant (hita ile arasinda 1000-1200 lira fark var takasta)

Katlanir ayna (1500 lira) 8 inc ekran (dün hesapladim maliyeti 3000-3500 lira)

toplamda 10-12 bin lira maliyeti var, 8000 lirada aradan düsün= 4000 lira

Ben uzun yillar  highline kullandiktan sonra son 2 aracim sürüs konfor ve isik paketli comfort aldim,  highline extra doluysa tabiki highline ama son 1 yilda gelen highlinelarin hemen hemen hepsi extrasiz, forumdaki cogu arkadasta  comfort alip, highline retrofit yapiyor, oldukca konusu mevcut

Bu iki arac arasinda DSG riski veya replika far-stop riski arasinda kaliyorsunuz,  bütceyi biraz daha artirip temiz daha highline aramanizi tavsiye ederim,

@Holigan istanbulda tavsiye edebileceğiniz bir eksper var midir?otoraporu tavsiye ediyorlar genelde

Hocam otorapor hakkında çok olumsuz haber var, parayı veren şube açtığı için firmada. Araç kazıma vs olaylarından şikayetçi herkes. 

Selamlar, ben işten izin alana kadar highline satıldı :( nasip değilmiş diyelim. Comfort'ı alıp çift j far yaptırsam bana yeter de artar aslında 

comfort yerıne kesınlıkle hıghlıne alın. yoksa bızımkı gıbı pısmanlık duyarsınız 

Comfoftline derim abi hem km efsane düşük hem 1 yaş daha genç fiyatıda 8.000 daha ucuzmuş 

Geri
Üst Alt