2018 highline 2019 comfortline'a karşı.

Blanxing

Yeni Üye
İsim
Mert
Herkese merhaba, 

Sarı sitede yer alan iki golf ilanı arasında kaldım. Bir tanesi;2019 model, 5.000kmde, comfortline(ışık paketi varmış). Digeri ise 2018 model, 35 bin kmde, highline.

Sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu? Ikisi arasında tam 8 bin tl fiyat farkı var.

Highline alın hocam, boş arabayla yolculuk yapmak kadar keyifsiz bir olay yok.

Comfortline her ne kadar boş olmasa da her dakika her an highline :)  İnsan bir yerden sonra 16" janta tahammül edemiyor :D  

her iki arac da dsg, 1.0 tsi. 35bin kmlik highline daha fazla km yaptığı için dsgsinde bir problem yasar miyim diye tereddut ediyorum. Satin alacağım ilk arac olacak da. O sebeple sizlerin de önerisini almak istedim :)

highline olurdu tercihim,çok şükür oldu da :)

Comfortline ile highline arasinda 8 bintl fark var. Highline daha pahali. Comfortline 199 bandinda :(

highlineda en cok hosuma giden ozellik on farlar. Comfort alip orijinal çift j far yaptırabilir miyim serviste?

Moderatör tarafında düzenlendi:
comfortline kullanıcısı olarak söylüyorum highline alırdım. insannın gözü hep highline'a kayıyor daha sonra 

highline için biraz daha pazarlık yapıp highline alın kesinlikle.. 35bin km çok değil.

Biri 2019 5bin km diyorsunuz bu araç neredeyse sıfır, diğeri 2018 evet yılı önemsemesek diyelim, bence km farkı baya fazla. Km si düşük 2019 olanı tercih ederdim ben. Jant + stop değişirsiniz.çok tutmaz.  Ama biri 35 binkm diğeri 5bin km.

2019 olan 15binkm olsa highline ı alın derdim de ama bu durumda benim tercihim 2019 5bin km comfort olurdu... ilk yapacağım şey ise jant değiştirmek olurdu
.

.

.

bunu yazdıktan sonra 2 dakika geçti , highline 8” medya ve hayalet ekran aklıma geldi...  benim kafamda da konu tartışmaya kapandı 😂😂 :)   :)  highline net

haa bir de sunroofta var :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Highline tavsiye ederim özellikle ekstraları varsa keyless,geri görüş vs.

Son tahlilde highline derim.

Geri
Üst Alt