Golf 7 Göçük düzeltme

[mention=4612]Savatage[/mention] keşke sizin tavsiye ettiğiniz usta istanbulda olsaydı hemen yarın giderdim.
Geçmiş olsun.Ankaraya git gel 300 tl yakar.İstanbulda garanti verirse izsiz olacağına yaptırın olmazsa@Savatage nin işini kusursuz yaptı şahit forumdakiler.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gaziosmanpaşa'da yaptırdım işçiliklerinden çok memnun oldum yakınsa bakabilirsiniz,boya çatlağıda olsa rötuş ile hallolur.

IMG_5392.JPGIMG_5365.JPG

hocam öncelikle geçmiş olsun. fotoğraftakiler benim aracım. yaptığım kazadan sonra aracımı göçük ustası eski haline getirdi. servise gitsem kapı-çamurluk ve tampon değişecekti. Kaportacıya gitsem bu parçalar komple boyanacaktı. ben samsunda göçük timi'ne yaptırdım. mutlaka istanbulda da şubeleri vardır. Mutlaka birden fazla yere sorun, benim gittiğim bazı göçük ustaları düzelmez dediler, ancak işin ehlini bulursan adamlar yapıyor. 

Screenshot_20200708_093421.jpg

Screenshot_20200708_093405.jpg

Geçmiş olsun hocam, bu işi boyasız olarak göçükcüler gayet de güzel yaparlar. 

istanbulda maslakta bu işi yapan 2-3 yer var..karşıda bostancıda ve maltepede yapan var.üste arkadaşlar vermiş firmaları..iz falanda kalmaz boyada çatlamaz merak etmeyin ancak bu gocuge en az  500tl isterler benden söylemesi

@murat28 

Sayın hocam 

Tamam çekmeyle / arkadan mikro çekicle dümdüz olur kabulde? 

Göçükcü usta ? boyası gitmiş yerlere yoğurt /zeytinyağı /salça karışımı kocakarı ilacı sürmüş olsa gerek ?

Yani alanen boya pert olmuş ?

Boyasız işlem diyorsunuz ? Kesin mi??

Çamurluk tamam ama kapı boyasız kurtulduysa ?? Bisey diyemedim

Screenshot_20200708_093405.thumb.jpg.f75f1a73449d52200656aaba68394b75.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu işler artık  alnın ortasında çıkan sivilce muhabbetleri gibi olaylar ..... acısız ağrısız 2 saat 5 dakikalık işi var. 

önemli olan çok para kaptırmamak . 

ankara da öyle esnaflar varki  

bu hasarı  850-900 liraya yapıyorum der .

bir de başka esnaflar var  400 e tamam yaparız diyor .... zannediyorsun ki 850 ye yapan yer daha iyi yapacak ? 

alakası yok . 

mesela  GÖÇÜKÇÜ YAŞAR  bunu 400 liraya yapar  . hemde baba yapar 
Ankarada alim ustaya götürülsenbu araç temiz 1500 ister mesela

Ankarada alim ustaya götürülsenbu araç temiz 1500 ister mesela
Göçükçü yaşar ....yazın bi kenara !!!!

Zaten olayın artısı ne ? 

Dışardan dükkan    high performance Detailing / refhresing/ cleaning/retrofing/auto medical CENTER lardan degil

Parlak alacalı spot beyaz  led ışıklı dükkan beklemeyin

Adam bildigin KAPORTA Ustası

İcerde kışın gaz yağı sobası yanan dükkanlardan yani....

Yeditepe 2 yıllık detalling mezunu değil düz vites USTA 

@Savatage  hocam bu tarz durumlarda boyaya zarar gelmemişse iyi bir göçük ustası bu işi kurtarıyor. benim şansım aracın boyasına zarar gelmemiş olmasıydı. fotoğrafta görünenler karşı taraftaki aracın boyaları. zaten boyada kalkma olduğunda direk kaportacıya yönlendiriyor ya da düzelttikten sonra boyanacak diye bilgi veriyorlar.

O görüntüden sonra yeni haline bakınca inanılmaz bir değişim olmuş gerçekten. Helal olsun ustaya 

Biz ne  yollardan geçtik eski aracım😅

İzmir göçük garage kaan abimin elinden👍

494ABF96-26E7-4531-BFD4-D3EB459C5A69.jpeg

843954ED-7405-456C-A81D-608F96462AF5.jpeg

@Savatage hocam bu usta İvedik sanayisinde mi acaba ? İnternetten aratınca deniz otomotiv diye bir yer çıktı ? 

Geri
Üst Alt